Что такое Кайдзю из Отряда самоубийц

Перший трейлер «Загону самогубців» розкриває загрозу Кайдзю, з якою зіткнеться оперативна група X. Ми зібрали для вас інформацію про Старро і його ролі в «Загін самогубців: Місія навиліт».

Зміна Джеймсом Ганном франшизи «Загону самогубців» стало одним з найбільш очікуваних фільмів 2021 року. Після довгого очікування, щоб побачити хоч якісь кадри з фільму, Worner Bros. недавно опублікували в інтернеті перший трейлер «Загону самогубців: Місія навиліт». У трейлері розповідається як вся команда лиходіїв DC возз’єднується в сіквелі проти нового лиходія.

Офіційні подробиці сюжету «Загону самогубців» до сих пір трималися в секреті. В офіційному синопсисі фільму підкреслюється, що в ньому буде представлена ​​нова оперативна група X на чолі з Харлі Квін Марго Роббі і новими персонажами Миротворцем (Джон Сіна) і Бладспортом (Ідріс Ельба). Синопсис підтвердив, що основна місія фільму обертається навколо Загону Самогубців, відправленого на далекий острів Корто Мальтезе. Глядачам показали, що острів сповнений ворогів, але ні Warner Bros., ні DC Films, ні Джеймс Ганн не підтвердили, хто саме був лиходієм «Загону самогубців».

Відсутність підтвердження про лиходія «Загону самогубців: Місія навиліт» призвело до безлічі теорій того, з ким Оперативна група X потенційно може битися. Раніше планувалося, що Чорний Адам стане лиходієм, але це було до того, як Ганн очолив проект. Кадри першого тізера «Загону самогубців» показали як різні члени кількох команд Загону самогубців билися один з одним, що викликало припущення, що одна версія команди буде боротися з іншого. Але завдяки першому трейлеру «Загону самогубців: Місія навиліт» ми тепер знаємо хто стане головним лиходієм фільму.

Трейлер Загону Самогубців показав справжнього лиходія

Кто такой Старро

У першому тізері «Загону самогубців» багато фанатів помітили відсилання на справжнього лиходія фільму. Глядачам показали фіолетову морську зірку, прикріплену до лиця солдата. Для шанувальників DC це відразу означало, що Старр Завойовник може бути лиходієм «Загону самогубців 2». Спочатку були деякі сумніви в тому, що теорія була правильною, але трейлер «Загону самогубців: Місія навиліт» підтвердив, що теорія виявилася вірною. Старро офіційно є головним лиходієм фільму про лиходіїв з Кіновсесвіту DC Джеймса Ганна.

Старро не грає помітної ролі в трейлері фільму, але кінець, безсумнівно, підтверджує, що істота є найбільшою загрозою для Оперативної групи X. Старро показаний виходячи з вежі на Корто Мальтезе і, імовірно, руйнуючи інфраструктуру. Ті, хто перебуває у в’язниці Белль Рів, бачать появу Старро і спостерігають за солдатами-лиходіями під їх командуванням. Один з робітників оголошує, що тепер у команди є Кайдзю, з яким потрібно боротися. У трейлері не видно щоб хтось із членів Оперативної групи X намагався атакувати Старро, але одна з гігантських рук монстра розчавлює машину, коли він починає рухатися по острову.

Хто такий Старро? Походження і сили лиходія-морської зірки з коміксів

Происхождение и силы злодея-морской звезды Спарро

Судячи з його появи в трейлері «Загону самогубців 2», Старро являеется гігантською морською зіркою монстром, могутнім лиходієм з коміксів DC. Персонаж був створений Гарднером Фоксом і Майком Сековським в 1960 році, коли Старро Завойовник дебютував в «The Brave and the Bold #28». Старро став загрозою рівня Ліги справедливості, прибулець в формі морської зірки, що володіє здатністю контролювати розум. Лиходій одержимий завоюванням світів і намагається зробити це відправляючи своїх агентів на бажану планету або всесвіт. Ці агенти прикріплюються до живих істот, що дозволяє Старро впливати на їхні думки і змушувати допомагати йому.

Старро є небезпечною загрозою через свої здібності контролю над розумом, і його дуже важко перемогти. Старро може регенерувати своє тіло, поки залишається хоч невелика його частина, що дозволяє йому неодноразово повертатися з мертвих в коміксах. Є приклади, коли Старро навіть ставав сильнішим після регенерації. У коміксі «New 52» сили Старр виросли до такої міри, що йому більше не потрібні були агенти зі спорами на обличчі щоб контролювати інших. Гігантське очне яблуко в центрі тіла Старро і його воля були всім, що йому було потрібно, щоб телепатично впливати на людей. Деякі з інших здібностей Старро включають політ, біо-розподіл (дублювання) та енергетичну проекцію. Злодій також практично невразливий, особливо від рукотворного зброї, такого як кулі, ракети і ядерні бомби.

Що означає присутність Старро для місії Загону Самогубців

Что означает присутствие Старро для миссии Отряда Самоубийц

Тепер, коли Старро затверджений як злодій в «Загоні самогубців», оперативній групі X доведеться врятувати світ від гігантської морської зірки. Ні для кого не секрет, що члени загону самогубців – не сама могутня група лиходіїв з коли-небудь зібраних. Більшість з них мають навички поводження зі зброєю або битв, але проти Старро це не спрацює, якщо тільки Загін самогубців не ослабить лиходія. Хоча спочатку це може зробити Старро сверхсильним лиходієм, це може бути одним із способів, якими Ганн гарантує, що у фільмі буде багато смертей.

Ця місія може буквально стати самогубною, оскільки Харлі Квінн, Бладспорт, Миротворець, Щуролов, Людина в горошок, Король Акула і інші не мають особливими здібностями щоб перемогти такого величезного монстра як Старро. Здатність монстра контролювати розум також може пояснити, чому уряд США і Аманда Уоллер відправили оперативну групу X щоб зупинити вторгнення Старро. Якщо вони зазнають невдачі і потраплять під контроль монстра, кожен член загону самогубців може бути убитий за допомогою бомб в шиї.

27/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *