Во 2 сезоне Харли Квинн появятся Мистер Фриз и Женщина-кошка

У мультиплікаційному серіалі «Харлі Квінн» від DC Universe, Альфред Моліна і Сена Латан зіграють Містера Фріза і Жінку-кішку в майбутньому другому сезоні.

Харлі Квінн, здається, останнім часом всюди, перший і другий сезони мультсеріалу «Харлі Квінн», фільм «Хижі птишки» і зйомки нового «Загону Самогубців» Але анімаційний серіал, який став першим оригінальним анімаційним серіалів DC Universe, користується величезним успіхом як у фанатів, так і у критиків. Він також зібрав вражаючий акторський склад, до якого входять Кейлі Куоко, Лейк Белл, Алан Тьюдік, Дідріх Бадер, Рон Фунчес, Тоні Хейл, Джей Бі Смув, Джейсон Олександр, Джанкарло Еспозіто, Джим Раш, Крістофер Мелоні, Ванда Сайкс і багато інших.

Серіал розповідає про пригоди Харлі Квінн після розриву з Джокером, коли вона намагається зарекомендувати себе в очах Легіону Смерті, щоб стати самодостатнім лиходієм, а не тільки асоціюватися з Клоуном-принцом злочинного світу. На шляху становлення лиходієм їй заважають Бетмен і Ліга Справедливості, а також підступи Джокера. У першому сезоні Харлі створила власну команду злодіїв яка складається з Отруйного плюща, Доктора Психо, Глиноликого і Короля Акул. На додаток до її команди, сезон був також наповнений і іншими персонажами Всесвіту DC, починаючи від культових Бейна і Загадника, закінчуючи Повітряним Змієм і рослиною Френком.

Во 2 сезоне Харли Квинн появятся Женщина-кошка

Цей акторський склад продовжить збільшуватися, оскільки, як повідомляють CBR, виконавчі продюсери «Харлі Квінн» Патрік Шумакер і Джастін Халперн додали в акторський склад ще двох персонажів з Готем-сіті. У другому сезоні «Харлі Квінн» з’являться Містер Фріз і Жінка-кішка, яких будуть озвучувати Альфред Моліна і Сена Латан. В даний час невідомо, які пригоди чекають цих персонажів і в яких епізодах вони з’являться.

Альфред Моліна досить відомий актор, фанатам він запам’яталася в ролі іншого персонажа коміксів, Доктора Восьминога у фільмі Сема Реймі «Людина-павук 2». Він також озвучував багатьох персонажів і в анімаційних проектах, включаючи ролі в «Холодне серце 2», «Ральф проти інтернету» і «Гравіті Фолз». Сена Латан найбільш відома своїми ролями у фільмі «Чужий проти Хижака» і «Любов та баскетбол», а з 2009 року озвучує Донну Таббс в анімаційному серіалі «Гріффіни» і «Шоу Клівленда».

28/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *