Харли Квинн и Женщина-кошка спасают бэтмена

Доля Бетмена висить на волосині, і на цей раз його єдиний шанс на виживання залежить від сумнівної команди … Харлі Квінн і Жінки-кішки.

Створена як другорядний персонаж в «Бетмен: Мультсеріал», Харлі Квінн поступово стала четвертим за значимістю супергероєм в DC Comics після Бетмена, Супермена і Чудо-жінки. Харлі – захоплюючий і складний персонаж, гумористичний але змішаний з трагедією, що ображає але з великим серцем.

Персонаж отримав довгоочікувану появу на екранах у «Загін самогубців» в 2016 році. Хоч цей фільм навряд чи отримав загальне визнання, але всі запам’ятали сексуальну і зухвалу Хрлі Квінн, яку Марго Роббі зіграла ідеально. І ніхто вже особливо не здивувався, дізнавшись що Харлі Квінн з’явиться в новому коміксі «Batman # 88-89».

Письменник Джеймс Тайніон IV і Гіллем Марч, в новому коміксі, розкажуть заплутану історію, в якій Бетмену належить зупинити команду вбивць. Тим часом Жінка-кішка, яка тепер вважає себе дружиною Бетмена, досліджує стару загадку. У «Batman # 88» вона розкопає могилу в якій лежить труп Джокера, але на неї нападуть агенти нового загадкового лиходія на ім’я Дизайнер. На щастя для Селіни, до неї на допомогу несподівано прийде Харлі Квінн.

Харли Квинн и Женщина-кошка объединяются

Це ознака того, наскільки сильно змінився світ; Харлі Квінн і Жінка-кішка – споконвічні вороги, які тепер борються на стороні добра. Більш того, вони обидві знають злочинний світ Готема краще, ніж навіть Бетмена, який поняття не мав де лиходії поховали Джокера. І поки Бетмен зайнятий вбивцями, яких Дизайнер нацькував на Готем, ці дві фатальні жінки – єдині, хто може розгадати загадкову смерть Джокера.

09/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *