Бэтмен и Женщина-кошка стали парой

Перед випуском нового коміксу Том Кінг, поточний автор «Batman/Catwoman», розмістив в твіттері зображення вагітної Жінки-кішки.

Художник «Batman/Catwoman» Клей Манн зобразив Брюса і Селіну, які нарешті отримали свій щасливий кінець, оскільки новий комікс DC розповість про всі 50 років їх відносин. Комікс стане 85-им випуском Кінга про Бетмена і завершить історію кохання «Кажана» і «Кішки». Романтичний комікс про Бетмена стане одним з найважливіших в історії взаємин подружжя, що, як ми бачимо, включає в собі появу дитини.

Це не перший раз, коли у Бетмена і Жінки-кішки була дитина. Їхня донька, Хелена Уейн, вперше з’явилася в «DC Super Stars # 17». Хелена народилася в кінці 50-х років і жила в альтернативному всесвіті, що існував в епоху Золотого Століття в Вашингтоні. Вона працювала в юридичній фірмі з Діком Грейсоном, і після смерті її матері, Селіни Кайл Уейн, Хелена наділу маску і стала першою версією Мисливиці після Золотого Століття. Пізніше вона передасть цей титул Хелені Бертінеллі, яку нещодавно зіграла Мері Елізабет Уінстед в «Хижих пташках», після подій в «Crisis on Infinite Earths», коли DC зв’язали її історію з абсолютно іншою родиною. Цілком можливо, що ця дитина стане абсолютно новим персонаж в DC, але це був би цікавий спосіб повернути Хелену Уейн назад в сім’ю Бетмена, не змінюючи нинішню версію Мисливиці.

У Бэтмена и Женщины-кошки будет ребенок

Зображення було намальовано художником Томом Кінгом і розфарбоване колористом Джорді Беллер, яка буде працювати над «Catwoman 80th Anniversary 100-Page Super Spectacular» разом з Кінгом. Це зображення цілком може стати частиною коміксів.

20/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *