Кто такая Охотница Хелена Бертинелли

Чи чули ви історію про героя, осиротілого в дитинстві, оскільки його батьки були вбиті, який в підсумку став месником Готема? Якщо ви відразу подумали про Брюса Вейна і Бетмена, це не дивно, але таємничою месницею, про яку ми говорили, насправді є Хелена Роза Бертінеллі, інакше відома як Мисливиця.

Нехай Мисливиця і не дуже відомий персонаж, цілком справедливо припустити, що вона стане набагато більш популярною після повороту сюжету в «Хижі Пташки та фантастична Харлі Квін». Хелена, доведена до досконалості Мері Елізабет Уінстед, лякала своїми діями, хоч і мала деяку проблему зі своєю ідентичністю (якщо ви дивилися фільм, ви знаєте про що ми говоримо). Так що, якщо ви хочете дізнатися більше про Мисливицю, то ви потрапили куди потрібно.

Комикс The Huntress 1 Охотница

Створена Джої Кавальєрі і Джо Стейтоном, Хелена Бертінеллі була вперше представлена в 1989 році в коміксі «The Huntress # 1». Вона стала третьою за рахунком Мисливицею в коміксах. Художник Стейтон вже знав хто така Мисливиця, оскільки він був со-творцем версії Хелени Уейн разом з Полом Левітцем, Джо Орландо і Бобом Лейтоном. У той час як Хелена Вейн була дочкою Бетмена і Жінки-Кішки, після подій в коміксі «Crisis on Infinite Earths», Хелена Бертінеллі була введена як самостійний персонаж без будь-яких зв’язків з Хрестоносцем в плащі.

У той час як похмурі вулиці Готема в основному відомі своїми дивними, дивовижними і часто безглуздими жителями, Хелена Бертінеллі відображає життєво важливу, але іноді недооцінену частина історії про Бетмена. Організована злочинність Готема довгий час була однією з найбільших і найпідступніших загроз міста. У той час як Джокер поширював страх через масові вбивства і погроми, організована злочинність дестабілізувала місто за допомогою хитрих угод, вбивств і рекету. Але в один фатальний день вони напали не на ту сім’ю і створили загрозу, майже таку ж небезпечну як вони самі.

На сторінках «The Huntress # 1» читачі виявили скромну молоду дівчину, яка була дочкою однієї з найвпливовіших сімей організованої злочинності Готема. Через роки Хелена одягне мантію Мисливиці, побачивши, як її родина загинула в результаті нальоту ворогуючого мафіозного клану. Хоча її походження і буде змінюватися протягом всієї історії в коміксах, втрата сім’ї завжди буде її рушійною силою в перетворенні в героя, відомого як Мисливиця.

Комикс No Man's Land Охотница

Нова версія Хелени Бертінеллі отримала відмінні риси персонажа, які будуть визначати її протягом десятиліть. Висококваліфікована вбивця, рухома помстою, співчутлива молода дівчина, травмована втратою близьких, і в кінцевому підсумку герой, яка відвернувся від свого жахливого минулого, щоб стати силою добра в Готемі. Вона у свій час навіть була в ролі Бетгерл в коміксі «No Man’s Land», але, не зумівши захистити Готем від натовпу найзнаменитіших лиходіїв Бетмена, вона пішла з сім’ї кажанів і знову повернула собі титул «Мисливиця».

Втім, це не останній раз, коли Мисливиця об’єдналася з деякими з головних героїв міста. Фактично, її співробітництво у боротьбі зі злочинністю з Барбарою Гордон і Чорною Канаркою зробило Мисливицю Хелени Бертінеллі однієї з найвідоміших героїв у всесвіті DC (ну, принаймні, в коміксах). В якості однієї з учасниць культової жіночої команди «Хижі пташки», Хелена стала частиною сім’ї, до якої Оракул, Барбара Гордон, взяла Мисливицю і Канарку. Але відчайдушне бажання Барбари контролювати і «полагодити» Хелену призвело до конфлікту, в результаті якого Хелена покинула команду.

Комикс birds of prey Охотница

У 2014 році, після того, як «Flashpoint» і «The New 52» вивели Хелену з ладу на кілька років, шлях героя назавжди зміниться, коли вона вступить в нову, несподівану історію, яка поставить її на шлях одного з найулюбленіших героїв Готема. Подібно до того, як дебют Хелени в 1989 році привів Готем в світ похмурих гангстерів, натхненний нуаром, Тім Сілі та Грейсон Том Кінг познайомили читачів з спритним шпигунським трилером, зосередженим навколо таємничого агентства SPYRAL. Граючи ключову роль в цій історії, Хелена більше не була героєм в масці, а замість цього стала одним з партнерів Діка Грейсона в шпигунській організації, ховаючись як від своєї мафіозної сім’ї, так і від авторитетів по боротьбі зі злочинністю.

Під час її перебування в SPYRAL Хелена зав’язала роман з Грейсон і в кінцевому підсумку очолила агентство після серії зрад і негараздів, які привели організацію в занепад. Але після того, як вона дізналася правду про своє перебування в SPYRAL і допомогла Грейсону перемогти господаря маріонеток, героїня знову одягла маску Мисливиці, возз’єднавшись зі своїми колишніми товаришами по команді в «Хижих пташках».

Ця історія приводить нас туди, де ми зараз знаходимося, принаймні, що стосується коміксів. Хоч у Хелени і було відмінне життя поза ними. Вона з’являлася в декількох епізодах «Justice League Unlimited» і «Batman: The Brave and the Bold», включаючи епізод під впливом «Хижих пташок», написаний легендарної письменницею Гейл Сімон. Буквально недавно ми побачили Хелену у фільмі «Хижі пташки: Приголомшлива історія Харлі Квінн». Раніше мисливиця Бертінеллі була втілена в життя Джесікою Де Гау в серіалі «Стріла».

Хищные птицы Охотница фильм

«Хижі пташки» описали найправдивішу версію з коміксів, яку ми коли-небудь бачили, разом з її жорстоким походженням.

17/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *