новые фото со съемок фильма бэтмен

Нові зображення засніжених вулиць зі зйомок «Бетмена» показали, що принаймні частина фільму буде знята в зимових локаціях Готема.

Фільм Метта Рівза в даний час знаходиться приблизно в середині довгого знімального процесу. Перший раз зйомки заморозили через пандемію коронавіруса, потім зйомки були припинені після того, як актор який грає Темного лицаря, Роберт Паттінсон, заразився COVID-19 та був змушений піти на карантин на два тижні. Проте, згідно з новими звітами, зйомки поновилися й завершаться на початку 2021 року.

Рівз, який відомий двома останніми частинами трилогії про перезавантаження «Планета мавп», пообіцяв, що його історія про супергероя стане справжньою детективною історією, що досліджує Бетмена, яку рідко показували на великому екрані. Перший трейлер Бетмена, випущений на DC FanDome, вразив публіку, представивши похмурого та суворого персонажа, який намагається вистежити й перемогти Загадника Пола Дано. Фотографії зі знімального майданчика, яким раніше ділилися з фанатами, були сфокусовані на трюках та сценах похорон, зображених в трейлері, але нові зображення зі знімального майданчика покажуть зовсім інший Готем.

На зображеннях, наданих The Daily Mail показана частина знімального майданчика покритого снігом. Це перша ознака того, що дія фільму відбуватиметься взимку, що додасть ще більш похмурий відтінок до й без того похмурого бачення Рівза про Готем.

Показали как будет выглядеть зимний Готэм в фильме Бэтмен
как будет выглядеть зимний Готэм в фильме Бэтмен

Багато хто припускав, що «Бетмен» буде включати локації, які можна побачити в класичному коміксі про Бетмена 1990-х років під назвою «Довгий Хелловін», в якому Брюс Уейн об’єднується з поліцейським управлінням Готема, щоб перемогти Кармін Фальконе. Актор Джон Туртурро грає цю роль, підтримуючи припущення.

Фотографії доводять, що фільм дійсно може надихатися серією коміксів, в якому є кілька сцен дія яких відбувається взимку. Питання в тому, який вплив чинять комікси на сюжет, враховуючи, що Пол Дано зіграє Загадника, а Джокер, схоже, взагалі не з’явиться.

Крім фотографій, трейлера й кілька підтверджених чуток, про майбутній фільм по Всесвіту DC відомо вкрай мало. А оскільки дата виходу Бетмена перенесена з жовтня 2021 року на березень 2022 року, швидше за все, до 2021 року мало що зміниться, тому фанатам поки доведеться задовольнятися тим що є.

25/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *