Все актеры которые играли Джокера

Джокер, без сумніву, один з найпопулярніших суперзлодеев які коли-небудь існували, і кожна його поява в кіно вже давно є найбільш очікуваною подією.

З усіх супергероїв в світах Marvel і DC Бетмен, можливо, володіє найбільшим складом грізних ворогів. Готем-сіті загрожує стільки різних незабутніх лиходіїв, що не буває нестачі в персонажах, яких можна замкнути в Лікарню Аркхема. Це також пояснює чому серіал студії FOX «Готем» був зосереджений на лиходіїях майже так само, як Брюс Уейн і Джим Гордон.

З усього розмаїття лиходіїв і ворогів Бетмена найвідомішим став Клоун-Принц злочинного світу. За десятиліття з моменту створення персонажа в 1940-х роках на сторінках коміксів DC, в фільмах, на телебаченні і в анімаційних мультфільмах було багато ітерацій Джокера. Джокер, у всякому разі, поки що перший лиходій Бетмена, якого глядачі визнали настільки улюбленим, що він навіть отримав свій власний фільм в 2019 році.

Коли якийсь час назад з’явилися новини про те, що Джокер Джареда Лето з’явиться в «Лізі справедливості» Зака Снайдера, фанати, природно, висловили великий інтерес, навіть незважаючи на значні відмінності його версії в «Загоні самогубців». Цей інтерес тільки посилився після появи недавнього першого погляду на новий образ Лето. Ми вирішили показати вам все перші образи Джокера які з’являлися у фільмах на сьогоднішній день, яким їх нам показали і як фанати відреагували на них.

Джокер Джека Ниіколсона («Бетмен», 1989)

Джокер Джека Николсона

На відміну від більш пізніх кастингів Джокера, не було особливих сумнівів в тому, що Джек Ніколсон, який до кінця 1980-х був уже легендарним актором, міг віддати належне персонажу. Фактично, Ніколсон був популярним у фанатів Джокером протягом багатьох років, а також був улюбленим вибором керівників Warner Bros. з тих пір, як вони найняли Тіма Бертона в якості режисера. За кілька днів до появи Інтернету, це перше зображення Джокера Ніколсона було опубліковано у випуску журналу Time за 1989 рік разом з першим поглядом на Бетмена Майкла Кітона.

Цікаво, якою була б реакція, якби соціальні мережі існували тоді, але єдиною реальною проблемою, яку деякі фанати висловлювали щодо Джокера Ніколсона, було те, що актор на той час був уже трохи застарий для цієї ролі.

Джокер Хіта Леджера («Темний лицар»)

Джокер Хита Леджера

На відміну від Джека Ніколсона, багато фанатів сумнівалися в тому, що Хіт Леджер підійде на роль Джокера в «Темному лицарі». Адже до цього Леджер ніколи не грав лиходія в великих фільмах і, ймовірно, був найбільш відомий в той час по фільму «Горбата гора». Звичайно, покійний Леджер миттєво доведе, що всі, хто сумнівався були неправі, і зобразить оскароносну гру Джокера, яка, на думку багатьох, ніколи не буде перевершена.

Вищезазначене зображення було показано фанатам в рамках вірусної маркетингової кампанії за кілька місяців до виходу «Темного лицаря», і хоча деяким не подобався новий зовнішній вигляд Джокера, інші задавалися питанням, чи не помилилися вони сумніваючись у спроможності Леджера зіграти лиходія. Зображення показало, що Джокер Леджера буде набагато похмурішим і суворішим ніж Джокер Ніколсона, і більше схожий на серійного вбивцю ніж на клоуна. Перехід від постійної посмішки Джокера до просто величезним шрамами на щоках також привернув багато уваги, як позитивної, так і негативної.

Джокер Джареда Лето («Загін Самогубців»)

Джокер Джареда Лето

Після видатної гри Леджера в ролі Джокера, коли Джаред Лето був обраний на роль лиходія в «Загоні самогубців», більшість фанатів висловили оптимізм щодо того, що може вийти такий же відмінний персонаж. Потім, в 2015 році, режисер Девід Ейер опублікував це перше зображення в Твіттері, і сказати, що фанати відгукнулися про нього негативно, було б великим зменшенням.

Хоча образ Джокера Лето, безумовно, має своїх шанувальників, його новий вигляд персонажа відразу відлякав багатьох фанатів. Найбільш спірними були численні татуювання Джокера, особливо «Damaged» на його лобі. Яскраві прикраси, металеві зуби і той факт, що все його тіло було такого ж абсолютно білого кольору, як і традиційний макіяж Джокера, теж не подобалося.

Джокер Хоакіна Фенікса («Джокер»)

Джокер Хоакина Феникса Джокер Хоакина Феникса образ

Коли вперше було оголошено, що Тодд Філліпс, все ще відомий своїми комедіями, зніме для «Джокера» окремий фільм, фанати скептично поставилися до цієї перспективи. Однак все змінилося, коли на головну роль був обраний відомий актор Хоакін Фенікс. Фенікса в результаті більшість порівнювали з Леджером, і навіть вважали, що він кращий з Джокерів, а сам актор отримав «Оскар» за свою роботу.

Вищезазначені перші погляди на дві особистості Фенікса в «Джокері» були показані в соціальних мережах режисером Філліпсом. Ілюструючи той факт, що «Джокер» буде вивченням характеру людини, який зайшов надто далеко, першим був випущений образ Фенікса в ролі Артура Флека, а через кілька днів з’явилося його зображення в гримі Джокера. Глядачам показали контраст між досить лагідною і скромною натурою Артура і повному впевненості і тріумфування, які він відчуває, коли перетворюється в Джокера. Довге розпущене волосся Джокера Фенікса також було повністю продемонстровано, сильно відрізняючись від зачесаної назад зачіски Джокера Лето, але ближче до кучерявої стрижки Леджера. Волосся і одяг Джокера також мають чітко виражену атмосферу кінця 1970-х – початку 1980-х років, що відповідає обстановці фільму.

Джокер Джареда Лето («Ліга Справедливості» Зака ​​Снайдера)

Джокер Джареда Лето Снайдера новый образ Джокера Джареда Лето в Лиге Справедливости Снайдера

Це зображення, недавно опубліковане режисером Заком Снайдером, дало шанувальникам можливість вперше поглянути на нову поява Джокера Джареда Лето в Снайдерскій версії «Ліги справедливості». Хоча його розмитий фільтр не розкриває багато чого, присутність саме цієї карти Джокера служить підтвердженням того факту, що Джокер вважається частиною розширеної послідовності «Лицаря Жаху» («Batman vs. Superman: Knightmare»).

Аспект нового вигляду Лето, який з’явився через тиждень і про який найбільше говорили фанати, це довге волосся, які деякі порівнюють з образом Джокера Хоакіна Фенікса. Однак в цілому реакція була позитивною. На щастя, фанатам доведеться почекати всього до 18 березня 2021 року, аби побачити, що саме Снайдер змінив в Джокері Лето і що він залишив недоторканим.

11/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *