Дата выхода новых фильмов DC 2021-2023 год

Ми зібрали всі майбутні фільми DC, які вийдуть в кінотеатрах і на HBO Max після «Диво-жінки: 1984», включаючи фільми з цього моменту й до 2023 року.

Хоч 2020 рік й був скупий на нові проекти кіноіндустрії, після «Диво-жінки: 1984» вийде безліч нових фільмів DC. Спочатку запланований до виходу в листопаді 2019 року, реліз «Диво-жінки: 1984» переносився кілька разів, перш ніж в кінцевому підсумку вийти на Різдво.

У той час як студія в цілому трохи змінила свої плани на 2021 та 2022 рік, дата виходу прийдешніх фільмів DC не сильно змінилася. Протягом 2020 року «Бетмен» та «Загін Самогубців» успішно знімалися й проводився пост-продакшн, відповідно, в планах студії випустити обидва фільми протягом наступного року. Крім того, в розробці знаходяться й безліч інших фільми DC, які без особливих затримок проходять стадії розробки та підготовки до зйомок.

В цілому, майбутній список фільмів DC виглядає вражаюче незважаючи на пандемію. Завдяки HBO Max, з якими тепер співпрацюють Worner Bros., в розробці знаходиться декілька серіалів DC, які будуть безпосередньо пов’язані в Кіновсесвітом DC. Це можуть бути як приквели до «Бетмену», так й сиквели до «Загону Самогубців». Проте, майбутнє DC як й раніше пов’язано з блокбастерами.

#1 «Ліга справедливості» Зака Снайдера – 18 березня 2021 року

дата выхода Лига справедливости Зака ​​Снайдера

Зак Снайдер в даний час закінчує працювати над своєю версією «Ліги справедливості», яка буде містити 2,5 години нових матеріалів й буде випущена виключно на HBO Max у вигляді чотирьох годинного міні-серіалу. Конкретна дата поки не призначена, але раніше повідомлялося, що «Лігу Справедливості» Зака Снайдера планують випустити на початку 2021 року.

#2 «Загін самогубців: Місія навиліт» – 6 серпня 2021 року

дата выхода Отряд самоубийц

Продовження «Загону самогубців» Девіда Айера 2016 року, «Загін самогубців» Джеймса Ганна, буде включати декількох вже відомих персонажів. Глядачі матимуть змогу знову побачити Аманду Уоллер, Ріка Флега та Харлі Квінн, а також кілька нових лиходіїв. Подробиці сюжету тримаються в секреті, але відомо, що сиквел буде складатися з двох команд, а події будуть розгортатися на острові Корто Мальтезе, де персонажам належить зруйнувати в’язницю Йотунхейм. «Загін самогубців» вийде 6 серпня 2021 року в кінотеатрах та на каналі HBO Max.

#3 «Бетмен» – 4 березня 2022 року

дата выхода Бэтмен

Перший фільм нової трилогії про Бетмена Метта Рівза знову перезавантажить знаменитого супергероя DC. На цей раз глядачі побачать історію Брюса Уейна в другому році його боротьби зі злочинністю. Також режисер натякає на існування інших супергероїв в цьому світі. Дія «Бетмена» відбуватиметься за межами основного Кіновсесвіту DC, але це не означає, що він не є частиною загального мультивсесвіту. Спочатку «Бетмена» планувалося випустити влітку 2021 року, але після перенесення його дебют відбудеться 4 березня 2022 року.

#4 «Супер-тварини» – 20 травня 2022 року

дата выхода Супер-животные

Один з найбільш несподіваних проектів про супергероїв, який зараз знаходиться в розробці, це майбутній анімаційний фільм DC «Супер-тварини» від Джареда Стерна, який написав сценарій для мультфільму «LEGO Бетмен». «Супер-тварини» буде CGI-анімаційним фільмом заснованим на команді Легіону супер-тварин, який складається з Супер-собаки Кріпто, Супер-коня Комети, Супер-мавпи Беппо та Супер-кота Стрікі. Дата виходу запланована на 20 травня 2022 року.

#5 «Флеш» – 23 червня 2022 року

дата выхода Флэш

Переходячи безліч разів від режисера до режисера за останні шість років, фільм «Флеш» нарешті почнуть знімати під керівництвом Енді Мускетті та Христини Ходсон, які працювали над «Хижими пташками». Фільм не буде точною адаптацією історії коміксів про супергероя. Замість цього «Флеш» буде містити елементи сюжету з коміксів та покаже історію Мультивсесвіту Сили Швидкості, яка не тільки пов’язує Кіновсесвіт DC, але й поєднує загальну всесвіт з минулими франшизами DC. Езра Міллер та Бен Аффлек повторять свої ролі Баррі Аллена/Флеша та Брюса Уейна/Бетмена. Вихід «Флеш» на екрани запланований на 4 листопада 2022 року.

#6 «Аквамен 2» – 25 грудня 2023 року

дата выхода Аквамен 2

«Аквамен» Джеймса Вана став одним з найкасовіших фільмів DC всіх часів, й тому Ван, звичайно ж, зніме «Аквамен 2». Джейсон Момоа повернеться до ролі Артура Каррі/Аквамена, нині короля Атлантиди, Ембер Херд до ролі Мери, Патрік Вілсон до ролі Орма та Яхья Абдул-Матін II до ролі Чорної Манти. Warner Bros. мають намір почати виробництво «Аквамен 2» на початку 2021 року, а поточна дата виходу фільму призначена на 16 грудня 2022 року.

#7 «Шазам! Лють богів» – 17 березня 2023 року

дата выхода Шазам 2 Ярость богов

Через чотири роки після виходу в прокат першого фільму, фільм Девіда Ф. Сандберга «Шазам! Лють богів» спочатку планувався до випуску в квітні 2022 року, але через пандемію COVID-19 його виробництво та випуск було перенесено. Захарі Леві та Ашер Енджел повернуться до ролі Шазама та Біллі Бетсона відповідно, і, мабуть, інші молоді і дорослі актори також повернуться. Ніяких подробиць історії не розголошується, але студія розповіла, що в новому фільмі будуть представлені три лиходія. На даний момент «Шазам! Лють богів» повинен вийти 2 червня 2023 року.

#8 «Чорний Адам» – 21 жовтня 2022 року

дата выхода Черный Адам

«Чорний Адам», з Дуейном Джонсон в головній ролі, був в розробці найдовше, але з’явилися новини що незабаром приступлять до зйомок. Джонсон зіграє лиходія, який перетвориться в антигероя Чорного Адама, який також є заклятим ворогом Шазама. У фільмі глядачам розкажуть історію походження Тет-Адама, а також покажуть Суспільство справедливості Америки (попередники команди Ліги справедливості). Спочатку вихід був запланований на грудень 2021 року, але проект тимчасово заморозили. Очікується, що зйомки почнуться навесні 2021 року, а це означає, що він, швидше за все, вийде в 2022 році.

Дата виходу нових фільмів DC 2021-2025 рік

  • «Флеш» (23 червня 2023 року)
  • «Синій жук» (18 серпня 2023)
  • «Аквамен 2: Втрачене королівство» (25 грудня 2023)
  • «Джокер 2: Безумство на двох» (4 жовтня 2024)
  • «Супермен: Спадщина» (11 липня 2025)
  • «Бетмен: Частина 2» (3 жовтня 2025)
  • «Болотяна істота» (без дати)
  • «Супергерл: Жінка завтрашнього дня» (без дати)
  • «Храбрець і сміливець» (без дати)
  • «Влада» (без дати)
28/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *