5 злодеев DC которые могут появиться в Чудо-женщина 1984

Гепарда та Максвелл Лорд, головні лиходії «Диво-жінка: 1984», можуть стати не єдиними антогоністами нового фільму по Всесвіту DC Comics.

Диво-жінка, яка боролася з Аресом в своєму першому фільмі, битиметься з двома своїми найнебезпечнішими супротивниками коли повернеться на великі екрани в кінці 2020 року. Після декількох переносів довгоочікуване продовження «Диво-жінки» перенесе її з Першої світової війни в 1980-ті, де Діана таємничим чином возз’єднається зі Стівом Тревором.

Стів, який був її коханцем в першому фільмі, пожертвував собою під час Другої світової війни, але якимось чином був відроджений в 1984 році. Хоча Діана, зі зрозумілих причин, буде рада знову побачити Стіва, їх возз’єднання співпаде з появою Максвелла Лорда та Гепарди, двох класичних лиходіїв Диво-жінки з DC Comics.

Трейлери до «Диво-жінки 2» вказують на те, що основна частина боїв у фільмі буде відбуватися між Диво-жінкою та Гепардою, можливо, під контролем підступного Максвелла Лорда. Хоча проблем, які представить пара лиходіїв, більш ніж достатньо, DC можуть приготувати ще більше сюрпризів для Диво-жінки. Нові лиходії можуть стати другорядними персонажами, або вони можуть стати причиною виникнення «Диво-жінки 3» або іншого фільму Кіновсесвіту DC. Ми склали список лиходіїв DC Comics, які можуть з’явитися в «Диво-жінка: 1984»

Доктор Психо

Доктор Психо

Шанувальники вже припустили, що Доктор Психо, класичний ворог Диво-жінки, що створює ілюзії своїм розумом, буде присутній в «Диво-жінка: 1984». Ідея, що лежить в основі цих теорій, полягає в тому, що Доктор Психо буде використовувати свої сили для створення підробленої, фантомної версії Стіва Тревора, щоб обдурити Діану, а не явно чарівний артефакт Максвелла Лорда, який виконує реальні бажання.

Саймон Стегг

Саймон Стэгг

Передбачуваний витік сюжету «Диво-жінки: 1984» вказував на те, що Саймон Стегг був діловим партнером Педро Паскаля. Незалежно від того, чи правдива ця чутка, зв’язок між Стеггом та Лордом здається можливим. У коміксах DC Саймон Стегг має схожість з Лордом в тому, що обидва є злими персонажами, які використовують своє багатство та силу для досягнення своїх злодійських цілей.

Стегг, який вже з’являвся в першому сезоні серіалу «Флеш», може бути адаптований до Розширеного Всесвіту DC через «Диво-жінку: 1984» в якості бізнесмена, який працює з злочинницькими планами Максвелла Лорда та знає про них. Оскільки Стегг не обов’язково є основни лиходієм в DC Comics, він міг би мати невелику роль в «Диво-жінка: 1984».

Олександр Лютор Старший

Александр Лютор Старший

У коміксах DC Олександр Лютор Старший є доброзичливим вченим з Землі-3 та ключовим персонажем кросовера «Криза на нескінченних землях». Він допоміг героям всесвіту DC битися з різними версіями Лекса Лютора, а також допоміг зупинити Анти-Монітора від руйнування Мультивсесвіту.

У той час як Олександр Лютор Старший з коміксів DC взагалі не є лиходієм, в Кіновсесвіті DC цього персонажа сприймають інакше. Було підтверджено існування людини на ім’я Олександр Лютор в «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» в якості батька Лекса, звичайно. Судячи з того як його зіграв Джессі Айзенберг, він був безпринципним, безжальним та жорстоким керівником бізнесу. Його ніколи не бачили, але це тому, що він помер у 2000 році, але «Диво-жінка: 1984» зможе представити його глядачам завдяки сеттінгу фільму.

Вероніка Кейл

Вероника Кейл

Персонаж, якого фанати вважають можливим кандидатом на роль лиходія в «Диво-жінка 3», це Вероніка Кейл, яка спочатку була створена Лексом Лютор як аналог Диво-жінці. Кейл багата ділова жінка, яка відчуває глибоку неприязнь до Діани, оскільки вважає, що героїня не заслужила тої поваги, з яким до неї відносяться у Всесвіті DC. Вероніка часто використовує свої зв’язки та гроші щоб завдати неприємностей Диво-жінці.

В «Диво-жінка: 1984» вона може з’явитися в сцені з Максвеллом Лордом та деякими з його соратників. Беручи до уваги те, що поява Саймона Стегга та Олександра Лютора Старшого може не мати ніякого реального значення з точки зору того, що вони означають для майбутнього Кіновсесвіту DC, поява Вероніки Кейл може стати ключовим для «Диво-жінки 3».

Цирцея

Цирцея

В «Диво-жінці 3» Кіновсесвіт DC може повернутися до ідеї першого фільму, повстання Діани проти грецького бога. Таким чином, наступним лиходієм фільму про Диво-жінку може стати Цирцея, персонаж, з яким Діана не ладила з часів Золотого століття коміксів DC. Зазвичай її зображують злою безсмертною чарівницею, яка використовує свою владу над магічними мистецтвами, щоб перемогти Диво-жінку. У минулому вона використовувала свої магічні сили щоб посилити можливості інших супротивників Диво-жінки.

26/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *