Харли против Пингвина во втором сезоне Харли Квинн

Виходячи з трейлера другого сезону «Харлі Квінн» від DC Universe, Харлі розв’яже війну з Пінгвіном.

Сьогодні DC Universe опублікували перший трейлер другого сезону «Харлі Квінн», і він став кривавим. Дебютувавши в кінці минулого року, «Харлі Квінн» стала першим мультсеріалом, прем’єра якого відбулася на потоковому сервісі DC, і швидко став хітом як для критиків, так і для глядачів. Новими персонажами в майбутньому сезоні стануть Містер Фріз і Жінка-кішка.

«Харлі Квінн» вдало дебютувала разом з її колегою на великому екрані, зіграною Марго Роббі, яка отримала свій шанс проявити себе в «Хижі пташки (Та фантастична Харлі Квін)». Обидва проекти викликали великий інтерес публіки до Харлі Квінн.

Перший сезон мультсеріалу був схожий на сюжетну лінію «Хижих пташок», коли Харлі залишилася сама і намагалася довести свою значимість як лиходія для всього Готем-сіті. 2 сезон, схоже, продовжить цей сюжет, про що свідчить перший трейлер.

Короткий трейлер, опублікований DC, показує як Харлі бореться з Пінгвіном. Хоч Пінгвіну спочатку і вдалося взяти верх, Харлі знайшла спосіб дати відсіч, що може бути даниною поваги «Бетмен повертається».

10/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *