новый комикс Харли Квинн и Хищные Птицы

Аманда Коннер і Джиммі Пальміотті створили новий комікс «Харлі Квінн і Хижі Пташки» з рейтингом R (17+) для DC Black Label, імпринт коміксів DC Comics, який складається з оригінальних обмежених серій.

У новому коміксі про Харлі Квінн простежуються відгомони Looney Tunes, поєднання яскравих кольорів і дорослого гумору.

Тому, коли ви запитаєте Аманду Коннер і Джиммі Пальміотті про чудову, поетичну ненормативну лексику, яку вони використовували в «Харлі Квінн і Хижі Пташки», вони вам дадуть відповідь, що вони нарешті вирішили відірватися по повній малюючи цей комікс, тому що DC Black Labael нарешті дозволили їм це зробити.

Коли пара працювала над книгою коміксів присвяченою 52-річчю всесвіту DC Universe, їм заборонялося використовувати будь-які нецензурні слова, що цілком зрозуміло, адже комікс був націлений на удіторію 7 +. Тому автори постійно креативили, намагаючись замінити кумедними порівняннями будь-яку нецензурну лайку, що іноді звучало навіть гірше, ніж лайка, яку вони намагалися замінити. Але завдяки DC Black Label проблема з матами відійшла на другий план.

комикс Харли Квинн и Хищные Птицы 17+

Насправді непередбачуваність Харлі являє собою складну задачу для її авторів. А унікальність Квінн не обмежується її непередбачуваністю. Від звичайного ворога Бетмена вона перетворилася в одного з найбільш значущих персонажів всього всесвіту з величезною кількістю сольних коміксів, серіалів і фільмів.

«Харлі Квінн і Хижі Пташки» дали Аманді і Квінну шанс розкрити історію Харлі з нового ракурсу. Нижче ви зможете побачити кілька сторінок цього коміксу доступних в попередньому перегляді.

Харли Квинн и Хищные Птицы комикс комикс Харли Квинн и Хищные Птицы комикс Харли Квинн и Хищные Птицы обзор Харли Квинн и Хищные Птицы комикс обзор комикс Харли Квинн и Хищные Птицы читать комикс Харли Квинн и Хищные Птицы смотреть Харли Квинн и Хищные Птицы комикс читать Харли Квинн и Хищные Птицы комикс смотреть читать комикс Харли Квинн и Хищные Птицы смотреть комикс Харли Квинн и Хищные Птицы
10/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *