большая сюжетная дыра в Хищные птицы

«Хижі пташки» значно розширили Кінематографічний Всесвіт DC, але нова історія про Харлі Квінн створила кілька вагомих сюжетних дірок в історії.

Передбачалося, що Розширений Всесвіт DC – це великий взаємопов’язаний світ, схожий на КВМ, з фільмами, які з’єднують історію воєдино. Так було з «Людиною зі сталі» та «Лігою справедливості», але погані відгуки критиків до цих фільмів призвели до зміни підходу до історії Всесвіту DC з боку Warner Bros.

Тепер, хоч більшість фільмів DC все ще знімається в так званому Розширеному Всесвіті DC, все менше уваги приділяється аспекту загального всесвіту, а більше просто створенню хороших фільмів. Цей підхід дозволив таким фільмам як «Чудо-Жінка», «Аквамен» і «Шазам!» стати успішніше за своїх попередників. У той же час відкрилася ще одна локація для фільмів за межами Розширеного Всесвіту DC, яку створив «Джокер».

Проте, «Хижі пташки» є частиною Розширеного Всесвіту DC, а історія Харлі Квінн є продовженням «Загону самогубців». «Хижі пташки» засновані на певних персонажах і сюжетних поворотах з фільму «Загін самогубців», але в той же час це самостійний фільи, що означає, що в Розширеному Всесвіті DC неминуче з’являються сюжетні діри.

У Готемі не вистачає багатьох ключових персонажів

В Готэме не хватает многих ключевых персонажей

Дія «Хижих пташок» відбувається в Готем-сіті, що має сенс, оскільки саме там, як правило, живуть імениті персонажі, включаючи Харлі Квінн. Однак, що не зовсім сходиться, так це те, що в Готемі відбувається так багато подій, але вони не привертають уваги жодного з його більш відомих персонажів. Як ми говорили раніше, Розширений Всесвіт DC сповнений персонажами, в Готемі проживає Бетмен, кримінальний авторитет Джокер і славнозвісний комісар Гордон, але жоден з них не з’явився в «Хижих пташках».

Якщо дивитися на це не з точки зору єдиного всесвіту, то все набуває сенсу. Бетмен, як ми знаємо, перезапускается, а Бен Аффлек відмовився від ролі. Точно так же Джеффрі Райт замінює Дж. К. Сіммонса як комісар Гордон, так що очікувано, що жоден з них не міг з’явитися у фільмі. Але Харлі Квінн на свободі, а її війна з Чорною Маскою – це та річ, яка зазвичай привертає увагу і Бетмена і Гордона, які, можливо, з’являться пізніше.

Те ж саме стосується Джокера, який є головною рушійною силою Харлі Квінн у фільмі. Він звичайно згадується у фільмі, але сам Клоун-принц злочинного світу не з’являється.

Аманда Уоллер і АРГУС не намагаються повернути Харлі Квінн

Аманда Уоллер и АРГУС не пытаются вернуть Харли Квинн

На початку «Загону самогубців» Харлі Квінн була ув’язненою в спеціальній в’язниці Белль Рів разом з іншими її майбутніми товаришами по Загону. Незважаючи на те, що її випустили як частину команди, вона і решта Загону повернулася до в’язниці після завершення місії, після чого Джокер влаштував втечу Харлі в кінці фільму. Перенесемося в «Хижі пташкии», де Харлі Квінн не тільки вільна від Джокера, але і від тюрми.

Ми розуміємо, що цього вимагає сюжет фільму, щоб Харлі була в Готем. Але це також створює дірку в сюжеті Розширеного Всесвіту DC, або, принаймні, загадку, чому Аманда Уоллер і АРГУС ще не схопили Харлі Квінн. Її вважали однією з найнебезпечніших злочинниць, але вона не в бігах і досить вільно пересувається по Готемі в «Хижих пташках», і тому, теоретично, повинна бути легкою ціллю для Уоллер. Звичайно, справи Уоллер в «Загоні самогубців» йшли не дуже добре, так що її відсутність може бути наслідками фільму, або це необхідний сюжетний поровот для ролі Харлі Квінн в «Загін самогубців 2» Джеймса Ганна.

Капітан Бумеранг розшукується в Готемі (Але це не його місто)

Капитан Бумеранг разыскивается в Готэме

Як і всі фільми за коміксами, «Хижі пташки» сповнені пасхалок і відсилань, від згадок інших фільми Розширеного Всесвіту DC до коміксів DC. Одна з найпомітніших пасхалок – це плакат із зображенням Бумерангу, якого розшукують в Готемі за його злочини. Харлі Квінн зупиняється, коли бачить плакат, вигукуючи: «Ей, я знаю цього хлопця!» Плакат підтверджує, що капітан Бумеранг втік з Белль Рів через деякий час після подій в «Загін самогубців».

Як відомо з Розширеного Всесвіту DC, територія капітана Бумерангу – Централ Сіті. Тому неясно, чому Бумеранг розшукується в Готемі, що говорить про те, що він недавно перебрався в місто. Його присутність в місті робить відсутність Аманди Уоллер і АРГУС ще більш дивною, оскільки щонайменше два члена її Цільовий групи X знаходяться поза в’язницею під час подій «Хижих пташок».

Джокер в «Хижих пташкх» не схожий на Джареда Лето

Джокер в Хищных птицах не похож на Джареда Лето

Джокер може і не з’явився в «Хижих пташках», але він точно з’явиться в наступних фільмах про Харлі Квінн. Але з таким рішенням вони самі створили діру в сюжеті Розширеного Всесвіту DC, тому що Джокер, якого ми на мить побачили в «Хижих пташках», грає не Джаред Лето, і він навіть не схожий на персонажа показаного в «Загоні самогубців». Найімовірніше Джокер, як і Бетмен, зараз перезапускається студією і можливо нам його покажуть в «Загоні самогубців 2».

18/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *