Продолжение Хищные птицы Потрясающая история Харли Квинн отменено

Як ми всі знаємо, «Хижі Пташки (та фантастична Харлі Квін)» з Марго Роббі в головній ролі, стали справжнім провалом в касових зборах. І відповідно до матеріалів Giant Freakin ‘Robot, це стало головною причиною для Worner Bros. щоб скасувати продовження фільму.

«Warners Bros більше не вірять ні в концепцію ні в команду, які займалися фільмом», – йдеться у виданні.

Сіквел «Хижих пташок» отримав зелене світло у студії ще до виходу в прокат самого фільму. Але фільм зазнав невдачі в касових зборах, отримавши найменшу суму з усіх фільмів DC про супергероїв, всього $201,9 млн. Це було навіть гірше, ніж фільм «Зелений ліхтар» 2011 року, який було буквально розтоптано критиками, але й він зумів заробити $219,9 млн.

Хищные птицы 2 отменили

Ця новина стане справжнім ударом для Марго Роббі, яка була продюсером «Хижих пташок» та очолила новий напрямок з Харлі Квін. Але у актриси є ще одна головна роль до якої вона може повернутися.

Марго Роббі збирається зніматися в абсолютно новій жіночій версії «Піратів Карибського моря». Христина Ходсон напише сценарій, який стане новою історією з новими персонажами, які не будуть пов’язані з Джеком Горобцем. Фільм в даний час знаходиться на ранній стадії розробки і також буде відділений від уже оголошеного перезавантаження популярної франшизи.

Проте, у нас є й хороші новини для фанатів «Хижі Пташки (та фантастична Харлі Квін)». Марго Роббі зіграє Харлі Квінн у фільмі Джеймса Ганна «Загін самогубців» в 2021 року.

23/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *