как выглядит черная маска марвел

Чорна маска в «Хижих пташках» виглядав інакше ніж в коміксах, але його маска могла б бути зовсім іншою, якщо ми поглянемо на її початкові концепти.

Марго Роббі в ролі Харлі Квінн вперше з’явилася в «Загоні Самовбивць» Девіда Ейера в 2016 році. У той час як фільм отримав досить низькі оцінки, акторська гра Роббі, як правої руки Джокера, була дуже добре сприйнята критиками і аудиторією, що дозволило їй отримати свій власний сольний фільм. Замість того щоб зосередитися на Джокері, Харлі Квінн зіткнулася з новим лиходієм – Чорної Маскою.

Чорна Маска дебютував в коміксах в 1985 році і в основному відомий як один з найбільш садистських лиходіїв і ворогів Бетмена. Зовнішній вигляд Чорної Маски в «Хижих пташках» схожий на комікси, але головна відмінність в тому, що Роман Сайоніс міг знімати свою маску в фільмі. З цієї причини маска у фільмі виглядає дещо інакше, але початкові концепти маски виглядали взагалі по-іншому.

Концепт-художник Кайл Браун нещодавно поділився дизайнами для Чорної Маски, частина з яких сильно відрізняються від підсумкового варіанту. Перший з варіантів більше нагадує версію Чорної Маски в коміксах, але наступні два виглядають трохи по-кіношному.

черная маска марвел
марвел черная маска марвел черная маска хищные птицы
15/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *