Кто такой Дарксайд

Ось що вам потрібно знати про лиходія Зака Снайдера з Ліги справедливості Уксасы, також відомому як Дарксайд, одному з найнебезмечніших і найсильніших знакових лиходіїв коміксів DC.

Snyder Cut створювався як велика пригода для культового супергероя DC Comics в Кіновсесвіті DC. Але в 2017 році чрез Warner Bros. і Джосса Уідона це початкове бачення було змінено після того, як Снайдер пішов під час постпродакшна через особисту трагедію. Деякі персонажі були видалені, а сюжетні лінії інших повністю переписані, а в деяких випадках змінений зовнішній вигляд. Одним з персонажів, на якого вплинула кінотеатральна постановка, був один з, якщо не найсильніший, лиходій Ліги справедливості всіх часів – Дарксайд.

Хоча Дарксайд десятиліттями зображувався в мультфільмах і відеоіграх, лиходій не був належним чином адаптований у фільмах. За винятком «Смоллвілля», в якому згадувався але фізично ніколи не був показаний правитель Апоколіпса у плоті. «Ліга справедливості» Зака ​​Снайдера буде першим проектом в якому Дарксайд отримає живе втілення. У 2017 році Дарксайд повністю видалений, а персонаж Степового Вовка був єдиним Новим Богом представленим на протязі двогодинного фільму. Але завдяки «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера, Дарксайд отримав належне.

Дарксайд, можливо, не з’являвся в «Лізі справедливості» Зака Снайдера так часто, як Степовий Вовк, але цей персонаж завжди був господарем маріонеток. Хоча сіквелів в даний час немає, Дарксайд був би неймовірним ворогом в трилогії про Лігу справедливості.

Хто такий Дарксайд і Апоколіпс в коміксах DC

Кто такой Дарксайд и Апоколипс в комиксах DC

Дарксайд, створений в лютому 1971 року Джеком Кірбі, є правителем Апоколіпса, однією з найнебезпечніших планет у Всесвіті DC. Спочатку його звали Уксас, перш ніж взяти культове ім’я, під яким він відомий сьогодні, Дарксайд став одним з найстаріших лиходіїв DC Comics, який боровся з Лігою справедливості в декількох знакових сюжетних лініях. Дарксайд – Новий Бог, подібний істотам які живуть в Четвертому Світі і процвітають завдяки своєму зв’язку з Джерелом, початковою енергією Всесвіту. Хоча історія його походження була переосмислена в коміксі «New 52», Дарксайд як і раніше залишається головним тираном Апоколіпса.

З моменту свого створення Апоколіпс був планетою-суперником Нового Генезису, де живуть добрі Нові Боги. Між Новими Богами існує поділ, оскільки Верховний Батько, він же Ізая, є правителем Нового Генезису, який хоче перемогти свого брата Дарксайда. Апоколіпс представляє злих Нових Богів, які поневолюють і завойовують інші планети, а їх громадяни насильно перетворюються в Парадемонів – інопланетних істот з «Бетмен проти Супермена: На зорі Справедливості» і «Ліга справедливості». Апоколіпс – це найближче до пекла місце, яке є у всьому Всесвіті DC, візуально і тематично.

Здібності та сили Дарксайда

Способности и силы Дарксайда

Протягом кожної ітерації Дарксайд завжди зображувався як один з наймогутніших суперзлодіїв на світі. У старих коміксах, коли Уксас отримав Силу Омеги, це допомогло йому отримати нестримну силу. Сила Омега – це те, що дозволяє Дарксайду використовувати свій Луч Омега, смертоносний енергетичний промінь, настільки смертоносний, що може зруйнувати будь-якого, кого торкнеться. Крім того, на відміну від лазерного зору Супермена, напрямок променя Омега Дарксайда можна контролювати, згинаючи і повертаючи промінь під час пострілу. У «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера промінь Омега показаний у дії, але це не єдиний потужний інструмент в його арсеналі, в баченні Кіборга майбутнього «Лицаря Жаху» ( «Batman vs. Superman: Knightmare»), Дарксайд бореться з Акваменом, показуючи , що він не тільки може дихати під водою, але і так само небезпечний, як і на поверхні.

Луч Омега може навіть слідувати за ціллю, яка намагається втекти від нього, оскільки Дарксайд може прив’язати його до своїх противників, які в більшості випадків помирають, не будучи в змозі втекти від нього. Хоча Дарксайд ніколи не показував цього у фільмі, він може створювати отвори в паралельні Всесвіти, дозволяючи йому переміщатися між іншими світами. У «Лізі справедливості» Снайдера ми вперше бачимо його, коли відкривається портал Boom Tube, в якому Дарксайд, Десаад і Бабуля Гуднесс дивляться на своїх супротивників. Дарксайд також володіє такими здібностями, як політ, суперсила, безсмертя і багато інших, й які не повністю показані у фільмі, такі як телепатія, некромантия і створення аватарів. Сили Дарксайда практично нездоланні для героїв, але в одному фільмі можна показати не так багато.

Історія Дарксайнда / Уксаса в Кіновсесвіті DC

История Дарксайда в Киновселенной DC

Зображення Дарксайд в Кіновсесвіті DC дуже близько до вихідного матеріалу, представленого в «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера. Дарксайд вперше представлений в розділі про минуле, коли його ще звали Уксас. Тисячі років тому Уксас прибув на Землю щоб завоювати її, але чого він не очікував, так це того, що люди Землі будуть чинити опір. Амазонки, атланти, олімпійські боги, люди і навіть Зелений Ліхтар об’єднали свої сили щоб битися з Уксасом і його армією, які намагалися об’єднати три Материнських Куба щоб вони могли захопити планету. Війна закінчилася тим, що Уксас був серйозно поранений Аресом, що призвело до скасування вторгнення на Землю і армія повернулася в свій Всесвіт.

Однак три Материнських Куба залишилися на Землі і дісталися амазонкам, атлантам і людям, які погодилися захищати свій куб ціною життя на випадок, якщо Дарксайд або інші апоколіптіанци коли-небудь повернуться. Але після поразки Дарксайд не повернувся на Землю, а замість нього на планеті з’явився Степовий Вовк. В ім’я Дарксайда, Степовий Вовк відправляється збирати Материнські Куби щоб сформувати єдність, яка дозволила б Дарксайду захопити Землю. У той час як Материнські Куби в кінцевому підсумку знищуються в кінці фільму, Степовий Вовк дав Дарксайду відповідь, яку він хотів почути: місце розташування Рівняння Анти-Життя.

План Дарксайда: Рівняння Анти-Життя і Ліга Справедливості

План Дарксайда и Уравнение Анти-Жизни

У «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера, як і в коміксах, Дарксайд шукає найбільшу силу у всьому Всесвіті – Рівняння Анти-Життя. Під час місії Степовий Вовк дізнається, що сила на Землі, і повідомляє про це своєму господареві. Рівняння Анти-Життя – небезпечна формула, яка дозволяє комусь керувати розумом будь-якої розумної істоти, незалежно від того, до якого виду вона відноситься. Воно настільки сильно, що навіть Супермен не може протистояти йому, на що посилається Снайдер Кат в баченні Кіборга часової шкали «Лицаря Жаху» ( «Batman vs. Superman: Knightmare»), в якій Дарксайд вбив Лоїс Лейн.

Дарксайд скористався Суперменом і зробив Людину зі сталі сприйнятливим до сили Рівняння Анти-Життя. Це не тільки порушило його свободу волі, але і перетворило Кал-Ела в раба Апоколіпса. Ця частина має вирішальне значення для сюжетної лінії «Лицаря Жаху», де останні герої Землі вирішили боротися із злим Суперменом. Саме тому Лоїс, як сказав Флеш з майбутнього в «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості», є ключем, тому що її смерть – це те, що допомагає оживити реальність «Лицаря Жаху». У той час як «Ліга Справедливості» Зака ​​Снайдера закінчується ще одним поглядом на «КНайтмер», стало ясно, наскільки небезпечним може бути Дарксайд з Рівнянням Анти-Життя під його контролем.

На даний момент «Ліга справедливості 2» Зака Снайдера не перебуває у розробці, так як Warner Bros. не зацікавлені в продовженні цієї франшизи за межами версії Снайдера. Але його план полягав в тому, щоб Дарксайд був головним антагоністом в двох додаткових фільмах створених Снайдером. Супермен – одна з найсильніших істот у Всесвіті, тому Дарксайд мало що може зробити проти когсь на кшталт нього. Якби Супермен знаходився під контролем, Земля впала б, і Дарксайд зміг би додати планету в свою колекцію завойованих світів.

21/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *