Как Степной Волк предал Дарксайда

У «Лізі справедливості» Зака Снайдера Степовий Вовк зображений більш серйозним лиходієм, що дає йому власну сюжетну лінію в якій він зрадив Дарксайда.

У версії Снайдера, завдяки достатньому екранному часу, вдалося створити більш адекватну мотивацію Степового Вовка для атаки на Землю, ніж просто жадібність до влади і бажання все трощити. Він все ще такий же безжалісний і могутній, але Степовий Вовк Снайдера має пророблену передісторію: Степовий Вовк зрадив Дарксайда і в якості покарання був вигнаний з Апоколіпса.

Зрада Дарксайд – ось чому Степовий Вовк так прагне об’єднати Материнські Куби і створити Єдність. Його єдиний спосіб отримати дозвіл повернутися додому, на Апоколіпс, і заслужити прихильність свого господаря, – це завоювати 50 000 світів в ім’я Дарксайда. Велика частина цієї важливої інформації отримана в ході діалогу між Степовим Вовком і Десаадом, заступником Дарксайда, ключовими моментами в версії Снайдера, які створюють характеристику Степового Вовка.

Как Степной Волк предал Дарксайда в Лиге Справедливости Снайдера

Хоча Степовий Вовк стверджує, що він усвідомив свою помилку і вбив тих, хто прагнув отримати трон Дарксайда, стає зрозуміло, що Степовий Вовк колись кинув виклик Дарксайду, вирішивши позбутися від свого господаря. Ця передісторія схожа на передісторію Степового Вовка з коміксів «Нові боги», оскільки Степовий Вовк, ймовірно, боровся б з Юга Ханом проти Уксаса, перш ніж останній став Дарксайдом. Хоча Степовий Вовк був би могутнім доповненням до сил Дарксайда, очевидно, що з Лордом Апоколіпса жарти погані, навіть для такого грізного воїна, як Степовий Вовк, що пояснює його вигнання.

Зрада безсердечного воєначальника, такого як Дарксайд, дорого обходиться. Десаад нагадує Степовому Вовкові, що він міг би сидіти тут, поруч з великим, якби не його самолюбство. Можливо, що Степовий Вовк колись подумав, подібно до того, як в «Нових богах» Уксас скинув Юга Хана, що він міг забрати Апоколіпс у Дарксайда. Очевидно, що Степовий Вовк не зміг проявити вірність, і ця відсутність вірності призвело до вигнання з його рідного світу, яке тривало тисячоліття.

Під час сцени в «Лізі справедливості» Снайдера, яка слідує за першою зустріччю Степового Вовка з Десаадом, Диво-Жінка пояснює Бетмену історію Материнських Кубів і як вони потрапили на Землю. Снайдер реалізує тут ретроспективу, пропонуючи поглянути на Дарксайда і наскільки він сильний і небезпечний. Відбувається епічна битва, в якій Дарксайд і його парадемони воюють проти людей, атлантів, амазонок, Зелених ліхтарів і декількох богів з класичної грецької міфології. У невдалому вторгненні Дарксайда на Землю явно не вистачає Степового Вовка і його електро-сокири.

Це могло бути ще одним натяком на зраду Степового Вовка, і що його гордість і остаточна загибель полягали в тому, що він служив собі, а не Дарксайду, під час перших кампаній останнього, навіть до того, як Дарксайд прийняв на себе правління Апоколіпса. Можливо саме тому Степовий Вовк і не присутній під час поразки Дарксайда на Землі. Безсумнівно, Степовий Вовк не служив Дарксайду належним чином, і в «Лізі Справедливості» Зака Снайдера він все ще розплачується за цю зраду.

23/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *