История происхождения новой подружки Джокера Панчлайн

З’являється все більше інформації для тих фанатів, які хотіли дізнатися історію походження Панчлайн. DC Comics оголосили, що про нову подружку Джокера буде розказано в майбутньому спецвипуску до 80-річчя Джокера «The Joker 80th Anniversary 100-Page Super Spectacular».

Історію походження Панчлайн (Punchline) спочатку планувалося опублікувати в ювілейному випуску 29 квітня, але він був скасований через пандемію коронавіруса. Раніше про Панчлайн вийшло кілька невеликих коміксів і вона миттєво стала популярною. Її дебютний комікс «Batman # 89» був миттєво розпроданий, а сама героїня миттєво отримала статус «анти Харлі Квінн». Що ж, давайте познайомимося з нею ближче і дізнаємося хто така Панчлайн.

DC Comics розкажуть її історію через комікс Джеймса Тініона IV, Мікела Джаніна і Джорді Беллейр «What Comes At The End Of A Joke». У невеликому коміксі буде пояснено походження Панчлайн. У превью коміксу показано перетворення Панчлайн в клоуна-вбивцю. Роблячи макіяж вона помітила чоловіка, що сміється за її спиною. Однак в наступній сцені Панчлайн зображена вже в її клоунському костюмі з впавшим чоловіком і подружкою Джокера яка сміється з нього.

откуда появилась Панчлайн
История происхождения Панчлайн

Виходячи з попередніх зображень коміксу можна припустити, що Панчлайн побила чоловіка що насміхався над нею. Також варто відзначити, що у Punchline висить кілька постерів Джокера на стіні. Можливо вона є фанаткою божевільного Джокера, що робить її об’єднання з Клоуном Принцем злочинного світу набагато більш жахливим. Хоч ще і невідомо що саме змусило Панчлайн стати суперзлодійкою, попередні зображення показують жорстокість персонажа.

Також фанатам показали постер Джокера, який висить за спиною Панчлайн і є офіційним до випуску «The Joker 80th Anniversary 100-Page Super Spectacular».

что связывает Джокера и Панчлайн

Комікс «The Joker 80th Anniversary 100-Page Super Spectacular» розповість про Клоуна Принца Злочинного світу який святкує 80 років хаосу! Джокер був найбільшим лиходієм в коміксах з часу його появи. Історія розповість про терор і анархію, показавши як Джокер вплинув на Готем-сіті, його жителів, поліцію і самого Темного Лицаря. Комікс вийде в США 9 червня 2020 року.

08/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *