официальный постер сериала Супермен и Лоис

Перший офіційний постер для спін-офф Всесвіту Стріли (Arrowverse), «Супермен та Лоїс», був опублікований, датою релізу виходу серіалу все ще є січень 2021 року.

Тайлер Хеклін, в ролі Кларка Кента (Супермен), у Всесвіті Стріли (Arrowverse) вперше з’явився під час 2-го сезону «Супердівчини». До персонажу, який став постійним учасником серіалу, незабаром приєдналася і Бітсі Таллок в ролі Лоїс Лейн. Через деякий час вони об’єднались і стали допомагали героям серіалів «Стріла» і «Флеш» під час кросовера «Інші світи». Вони обидва виконували аналогічну функцію під час ще більш амбітного і успішного проекту «Криза на нескінченних землях», який виходив протягом 2019-2020 року і налічує 5 епізодів.

«Криза на нескінченних землях», який служив як кінцем, так і новим початком для Всесвіту Стріли, мав далекосяжні наслідки. Серіал не тільки став драматичним кінцем Олівера Квіна (Стівен Амелл) і зміною звичного стража супергероя, а й об’єднав різні паралельні Землі в одну. Жителі Землі-38, Супермен, Лоїс Лейн і Супердівчина тепер перенеслися на Землю-Прайм разом з іншими героями, включаючи Бетмена і Чорну Блискавку.

Тепер у шанувальників з’явилася можливість по-новому поглянути на те, що вони можуть очікувати від нового серіалу. Днями постер був опублікований в офіційному акаунті в Твіттері серіалу «Супермен та Лоїс» На ньому зображені Тайлер Гоглін в ролі Супермена і Бітсі Таллок в ролі Лоїс, що стоять разом в традиційній героїчній позі, яка більш ніж гідна легендарного дуету.

постер сериала Супермен и Лоис

В останні кілька днів з’явилися нові деталі щодо серіалу «Супермен та Лоїс». Їх синів, Джонатан і Джордан Кент, зіграють Джордан Ельзасс і Александер Гарфінн відповідно. У серіалі також візьмуть участь Еммануель Шрікі в ролі Лани, Ерік Вальдес в ролі Кайла і Інд Наваррете в ролі Сари.

17/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *