Новый постер Отряда Самоубийц появился в преддверии выхода трейлера

Перед прем’єрою трейлера до фільму «Загін Самогубців», Джеймс Ганн представив абсолютно новий постер до фільму, на якому зображена вся команда Загону Самогубців.

«Загін самогубців» стане свого роду продовженням фільму «Загін самогубців» 2016 року, і хоча в ньому будуть представлені персонажі минулого фільму, такі як Харлі Квінн, Капітан Бумеранг, РІк Флег і Аманда Уоллер, фільм стане новою відправною точкою для франшизи. Хоча Warner Bros. не мають наміру забувати про версії Ейера 2016 року, вони покладають великі надії на фільм під керівництвом Джеймса Ганна.

Ганн був найнятий для роботи над «Загоном Самогубців» в 2018 році, незабаром після того, як Дісней тимчасово звільнили його під час роботи над «Вартові Галактики 3». Warner Bros. звернулися до Ганна з проханням про роботу над безліччю проектів за коміксами DC, включаючи «Суперпес Кріпто», але режисер зупинився на проекті «Загін самогубців» і привніс в проект своє унікальне бачення. Шанувальники вперше дізналися про це на DC FanDome в серпні минулого року, побачивши тизер фільму, дізнавшись попередній акторський склад, список персонажів і ексклюзивний постер до заходу.

Новый постер Отряда Самоубийц

Напередодні появи нового трейлера, Ганн опублікував у Твіттері новий офіційний плакат «Загону Самогубців» в художньому стилі, що нагадує за стилем «Брудну дюжину», фільм, який він назвав джерелом натхнення.

Плакат показує передбачуваних головних персонажів: Харлі Квінн, Миротворець, Бладспорт, Людина в горошок, Рік Флег-молодший, Щуролов і Король Акул з іншими членами команди під ними.

Плакат разом з анонсом майбутнього трейлера означає, що маркетингова кампанія «Загону самогубців» стартувала за п’ять місяців до виходу фільму. Хоча це традиційно нормально після пандемії COVID-19, студії скорегували свої розклади для ринку, який в першу чергу зосереджений на потоковій передачі. Тепер всі фільми Warner Bros., наприклад «Годзилла проти Конга» і «Смертельна битва» почали продаватися на потокових сервісах за два місяці до прем’єри.

Проте, з огляду на те, що в зв’язку з поширенням вакцини відкривається все більше кінотеатрів, схоже, що Warner Bros. сподіваються, що «Загін самогубців», який запланований на літо, зможе принести студії досить великий дохід, особливо тепер, коли «Чорна вдова» була перенесена на більш ніж місяць пізніше.

27/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *