Харли Квинн официально продлили на 3 сезон

Раніше DC оголосили, що ресурс DC Universe більше не буде містити серіалів та фільмів, а замість цього перетворитися в службу підписки на комікси під назвою DC Universe Infinite, починаючи з січня 2021 року.

Однак в цей прес-реліз було включено офіційне оголошення про те, що мультсеріал про Харлі Квінн повернеться на HBO Max в 3 сезоні. В цьому немає нічого дивного, оскільки, ймовірно, це самий розрекламований та популярний серіал Кіновсесвіту DC, й на те є вагомі причини. А оскільки «Фатальний патруль» також отримав 3 сезон на HBO Max, це було лише питанням часу, коли ми почуємо офіційне повідомлення про «Харлі Квінн».

Нижче офіційне оголошення від DC:

HBO Max стане будинком для преміального відеоконтенту, який буде включати в себе нові серіали DC, ключові класичні твори DC та оригінальні для DC UNIVERSE, такі як «Молода Справедливість» 1-4 сезони, «Титани» 1-3 сезони, «Фатальний Патруль» 1-3 сезони та «Старґерл» 1 сезон. Крім того, HBO Max замовив третій сезон схваленого критиками анімаційного комедійного серіалу DC UNIVERSE для дорослих «Харлі Квінн» від Warner Bros. Animation з Кейлі Куоко в головній ролі, яка також була виконавчим продюсером протягом перших двох сезонів разом з Джастіном Халперна та Патріком Шумакером.

Це дуже хвилююча новина для всіх шанувальників DC, оскільки вона показує, що WarnerMedia як і раніше вірить в те, що випускає DC, й будуть продовжувати надавати нам якісний контент.

Поділіться з нами своїми думками про цю новину і про те, чого ви чекаєте від 3 сезону «Харлі Квінн».

29/09/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *