Новых персонажи КВМ которые появятся в сериале Соколиный глаз

Marvel Studios будуть використовувати серіал «Соколине око» на Disney + щоб представити глядачам нових персонажів Кінематографічного Всесвіту Марвел. Ми зібрали опис кожного з них, від Кейт Бішоп до Ехо.

Кінематографічний Всесвіт Marvel розширить свій список персонажів в «Соколиному оці» після оголошення кількох нових акторів. Студія Marvel анонсували «Соколине око» влітку 2019 року, але вони всіма силами приховували про що буде новий серіал. Вже було підтверджено, що в проект повернеться Джеремі Реннер в ролі Клінта Бартона, а на фотографіях з початку виробництва фанати помітили, що дія серіалу відбуватиметься в 2025 році.

Крім цього, єдина підтверджена інформація про «Соколине око» це те, що він познайомить Кейт Бішоп з КВМ. Додавання Кейт було одним з багатьох ознак того, що Marvel Studios черпають натхнення з коміксів Метта Фрекшна. Хейлі Штайнфельд була пов’язана фанатами з роллю Кейт протягом декількох місяців, але її участь в серіалі коливалася в залежності від того, що придумували фанати. Зрештою, поява Стейнфельд на зйомках «Соколиного ока» підтвердило, що вона дійсно бере на себе цю роль. Таким чином, в день початку виробництва було відомо тільки два підтверджених актора й персонажа.

З тих пір з’явилися нові подробиці основного складу серіалу. Після чуток про її можливу появу, Флоренс П’ю повернеться до ролі Олени Бєлової після дебюту в «Чорній вдові» у 2021 році. Але епізодичний формат серіалу означає, що у Marvel є безліч можливостей показати кілька інших персонажів. У той час як Олена в даний час є єдиним знайомим персонажем КВМ, який з’явиться разом з Клінтом Бартоном в «Соколине око», шоу представить кілька нових персонажів з великого Всесвіту коміксів Marvel. Ми зібрали список всіх нових персонажів, яких «Соколине око» представить в КВМ.

Кейт Бішоп

Новых персонажи КВМ которые появятся в сериале Соколиный глаз Кейт Бишоп

Як згадувалося раніше, Кейт Бішоп збирається дебютувати в КВМ, а зіграє її Хейлі Стейнфілд. Кейт Бішоп дебютувала в Marvel Comics в 2005 році в першому випуску коміксів «Young Avengers» й в результаті швидко стала одним з основних членів команди. Після цього її історія почала розкриватися все більше й фанати дізналися, що вона родом з багатої сім’ї, яка співпрацювала з різними злодіями та мафією. Одного разу вночі Соколине око врятував її, так почалося їхнє знайомство, а пережите сексуальне насильство спонукало її навчитися захищати себе.

Елеонора Бішоп

Новых персонажи КВМ которые появятся в сериале Соколиный глаз Элеонора Бишоп

До Кейт Бішоп в «Соколине око» приєднається й її мати, Елеонора Бішоп, яку грає Віра Фарміга. Елеонора не грає головної ролі в житті Кейт в коміксах. Після того, як вона вийшла заміж за Дерека Бішопа та народила двох дочок, Елеонора померла під час візиту в Колорадо. Однак пізніше з’ясувалося, що Елеонора померла не так давно як думала Кейт. Вона таємно віддавала накази Мадам Маск, заклятому ворогові Кейт Бішоп. Комікси ще не розкрили, як Елеонора інсценувала свою смерть або чому вона пов’язана з Мадам Маск, яка, за чутками, є головним лиходієм Соколиного ока.

Мечник

Новых персонажи КВМ которые появятся в сериале Соколиный глаз Мечник

Жан Дюкен, також відомий як Мечник, з’явиться в серіалі завдяки Тоні Далтону. Майстер клинків зробив собі кар’єру, продемонструвавши свої навички на карнавалах та цирках. На одному з таких заходів Жан зустрів молодого Клінта Бартона та його брата Барні після того, як вони втекли з прийомної сім’ї. Це призвело до того, що Мечник тренував обох хлопчиків під час їх перебування в цирку, й саме тому Клінт став настільки майстерним в поводженні з мечем та луком. Але Мечник також крав з цирку й мало не вбив Клінта, коли той дізнався про це. Це поклало початок злочинної кар’єрі Жана та стало основною причиною його бажання стати одним з членів Месників в надії на вчинення більш серйозних злочинів. Замість цього Мечник став справжнім Месником та врешті-решт закохався в Богомола. Він помер рятуючи її від нападу Канга Завойовника.

Ехо

Новых персонажи КВМ которые появятся в сериале Соколиный глаз Эхо

Алакуа Кокс приєдналася до акторського складу «Соколиного ока» щоб зіграти Майю Лопес, також відому як Ехо. Майя – глуха вбивця з числа корінних американців, що має тісні зв’язки з Соколиним Оком та Шибайголовою в коміксах. У коміксах вона з’явилася як прийомна дочка Уїлсона Фіска, відомого як Кінгпін, який наказав вбити її батька. Кінгпін розпізнав вроджені навички Майї, завдяки яким вона може негайно відтворити будь які рефлексивні дії. Він подбав про те, щоб вона пройшла необхідну підготовку, щоб стати смертоносним вбивцею. Спочатку він сказав Майї, що Метт Мердок, також відомий як Шибайголова, винен у смерті її батька, та послав її вбити його. Але врешті-решт вона дізналася правду й пішла на сторону Кінгпіна.

Вільям Лопес

Новых персонажи КВМ которые появятся в сериале Соколиный глаз Уильям Лопес

Батько Майї, Вільям Лопес, також буде в «Соколиному оці», якого зіграє Зан Маккларнон. Відомий в коміксах як Віллі «Божевільна кінь» Лінкольн з племені шайенныв, корінних американців, він був прихвоснем Кінгпіна. Але пізніше Кінгпін вбив Віллі. У своїх останніх словах він змусив Кінгпіна пообіцяти доглянути за Майєю та виховати її, як якщо б вона була його власною. Коли він помер, його закривавлена рука торкнулася лиця Майї, залишивши відбиток руки, який став основним елементом її образу.

Клоун

Новых персонажи КВМ которые появятся в сериале Соколиный глаз Клоун

Казімєж Казімерчак, також відомий як Клоун, буде грати Фра Фі в «Соколиному оці» та буде другорядним антагоністом. Він став найманцем після того, як дві різні події привели до загибелі його циркової родини та кращого друга. Це призвело до того, що багато відомих лиходії найняли Казі для своїх послуг, але його зустріч з Соколиним оком сталася після того, як «Дракула в спортивному костюмі» розшукав Казі після того, як Клінт втрутився в їх бізнес-плани. Клоун вбив одного з сусідів Клінта та спробував повернутися на місце злочину, але на нього напав Лакі Піца. Коли Клоун та «Дракула в спортивному костюмі» знову повернулися, Клінт та Кейт Бішоп воювали з ними. Це призвело до того, що Клоун встромив дві стріли Клінту в вуха, в результаті чого він знову став майже повністю глухим.

07/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *