Соколиный глаз идеальная возможность добавить Джессику Джонс в КВМ

Заміною Соколиному оку стане Кейт Бішоп, відома лучниця з коміксів, але серіал на Disney + також є відмінним способом знову подати Джесіку Джонс широкій аудиторії.

Подорож Джесіки було адаптовано для екранів сценаристом Мелісою Розенберг. Крістен Ріттер чудово виконала складну роль, й приватний детектив зіткнулася з кількома загрозами протягом трьох сезонів серіалу «Джессіка Джонс». На жаль, в рамках експерименту щодо співпраці Marvel та Netflix серіал був закритий.

Після закриття проекту Marvel Studios оголосили, що вони будуть підкорювати телебачення, а серіали залишать на потім. На відміну від «Джесіки Джонс», в якому лише побічно згадувався Кінематографічний Всесвіт Марвел, нові серіали на Disney + будуть безпосередньо пов’язані з фільмами і навпаки. Однак, шанувальникам серіалів на Netflix не варто засмучуватися. Недавні новини припускають, що Чарлі Кокс може повторити роль Шибайголови в майбутньому проекті в рамках КВМ. Про інших персонажах з серіалів поки не згадувалося, але Marvel Comics вже заклали основу для «Соколиного ока», який стане відмінним місцем щоб це змінити.

Створена Алленом Хайнбергом та Джимом Чуенгом, Кейт Бішоп дебютувала незалежно від Соколиного ока в коміксі 2005 року «Young Avengers # 1». А Джессіка Джонс зіграла важливу роль в цій сюжетній лінії. За сюжетом, склад команди Юних Месників був оповитий таємницею, а Джессіка була найнята щоб розшукати та розкрити їх особистості. Після того як молода команда була визнана безрозсудною, Джессіка разом з кількома героями не дали підліткам загинути. Після того як вони проявили себе в бою, Джессіка особисто призначила Клінта Соколиним оком, а пізніше повідомила Кейт, що вона візьме на себе цю роль. Очевидно, що в сюжеті «Соколиного ока» упустять це походження, але Джессіка Джонс могла б зіграти невід’ємну роль або епізодичну.

Джессика Джонс может появиться в КВМ

У коміксі «Young Avengers Special Vol. 1» Кейт розповіла Джесіці свою історію, і те, що їй довелося пережити. Це одкровення пов’язувало Кейт та Джессіку як споріднені душі. З огляду на її досвід та героїзм під час боротьби з посттравматичним синдромом, Джессіка перебувала в унікальному становищі, щоб стати наставницею Кейт Бішоп. До того ж, Джессіка була одним з двху людей яким Кейт розповіла свою історію.

Цей момент з коміксів можна легко адаптувати в серіалі «Соколине око», будь то спогади про колишніх днями Кейт або щось інше. Таким чином, вона могла виконувати для Кейт таку ж надихаючу функцію, як лейтенант Джим Гордон виконував для молодого Брюса Уейна. Це могло також привести до того, що Клінт та Кейт будуть покладатися на Джесіку як на безпечний притулок.

Оскільки в серіалі і доведеться боротися з великою кількістю загроз, в тому числі і в Нью-Йорку, можна буде навіть продовжити сюжет закритого серіалу на Нетфлікс, так як Джессіка працювала саме там. У коміксах Джессіка стала чимось на зразок наставника Кейт, навчаючи її деяким більш практичним елементам професії супергероя. Це призвело до того, що Кейт часто поєднувалася з Джесікою під час своїх завдання. Навіть найменша згадка Джесіки в серіалі вже порадує фанатів.

21/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *