все супергерои марвел 4 фазы

«Месники: Завершення» стали дуже важливим поворотним моментом для Кінематографічного Всесвіту Marvel. Загинув не тільки Танос, але і для багатьох персонажів, які стали основою Саги Нескінченності Marvel Studios, прийшов кінець їх історій. Капітан Америка постарів, Халк став інвалідом, а Залізна Людина і Чорна Вдова віддали своє життя щоб врятувати Всесвіт.

Однак, коли справа доходить до супергероїв, смерть не завжди означає, що історія персонажа закінчилася. У Всесвіті де чаклуни об’єднуються з кібернетичними геніями щоб боротися з божевільними на далеких планетах, дуже мало неможливого. 4 Фаза Marvel є прекрасним прикладом цього. Ми вже знаємо, що на екрани повернуться улюблені герої. Ми зібрали для вас список всіх супергероїв які з’являться в 4 Фазі.

Тор

появление Тора в 4 Фазе Марвел

Незважаючи на психологічну травму, яку Тор пережив під час конфлікту Месників з Таносом, бог грому ще не закінчив свою історію в КВМ. У 2019 на Comic-Con в Сан-Дієго ми дізналися, що режисер «Тор: Раґнарок» Тайка Вайтіті також буде працювати над наступною частиною «Тор: Кохання та грім», вихід якого намічений на лютий 2022 року. За іронією долі, хоч перші два сольних фільму Тора були одними з найменш успішних фільмів Marvel, «Кохання та грім» стануть четвертим сольним фільмом про Тора, чого немає майже в жодного іншого супергероя КВМ.

Також шанувальників порадувала новина про те, що Наталі Портман, якої не було в третій частині, не тільки повернеться в ролі супутниці Тора, Джейн Фостер, а й отримає всю міць Тора. Її героїня з коміксів замінила бога грому на чотири роки, але ми поки точно не знаємо як це станеться на великому екрані.

Доктор Стрендж

появление Доктора Стренджа в 4 Фазе Марвел

У той час як всі звинувачували Пітера Квілла в перемозі Таноса в «Війні Нескінченності», протягом перших півтори годин «Завершення» Месники, такі як Тоні Старк і Халк, звинувачували Доктора Стренджа. Але чарівник не прийняв ці звинувачення на свій рахунок і повернеться на великі екрани в 4 Фазі. «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» планують показати широкій публіці в березні 2022 року.

Ми ще не знаємо багатьох подробиць сюжету фільму, хоча, за деякими чутками, Стрендж нарешті зустріне Кліо, жінку яка в коміксах була його ученицею, але в кінцевому підсумку стала його дружиною. До того ж, суперлиходії Кошмар був згаданий як можливий антагоніст для Стренджа. У коміксах Кошмар є правителем власного Виміру Кошмарів.

Чорна Пантера

появление Черной Пантеры в 4 Фазе Марвел

«Чорна пантера 2» був запланований до показу в рамках 4 Фази, але були ризики, що фільм не встигнуть зняти вчасно. Але на виставці D23 Expo Disney в серпні 2019 року президент Marvel Studios Кевін Фейдж оголосив, що «Чорна пантера 2» вийде 8 травня 2022 року.

Чедвік Боузман повернеться на трон як Т’Чалла, Данай Гуріра повернеться в ролі Окоі, а Летіа Райт виконає роль головного вченого і винахідника Шурі. Ходять навіть чутки, що Майкл Бакарі Джордан повернеться в ролі Кіллмонгера. Також ходять чутки, що мутант-антигерой Намор стане лиходієм у фільмі, але цього немає ніяких підтверджень.

Віжн

появление Вижена в 4 Фазе Марвел

Супергерой-андроїд Віжн помер в «Месники: Війна нескінченності» в 2018 році. Фактично він помер двічі, спочатку коли Багряна Відьма знищила Камінь Розуму, який є джерелом його життя, а другий коли Танос використовував Камінь Часу, щоб вирвати Камінь Розуму з Віжена убивши його.

Незважаючи на це Віжн повернеться на великі екрани. Він приєднається до Ванди в серіалі «Ванда/Віжн» на Disney +.

Багряна Відьма

появление Алой Ведьмы в 4 Фазе Марвел

Мало того, що ми обов’язково побачимо Ванду Максімофф, також відому як Багряна Відьма, в 4 Фазі Marvel, ми очікуємо, що вона буде набагато сильнішим персонажем ніж було раніше. Елізабет Олсен знову виконає свою роль могутнього Месника разом з Віженом (Пол Беттані) в «Ванда/Віжн», одному з серіалів Marvel на Disney +.

Це буде не єдина її появу перед 5 Фазою. Багряна Відьма також допомагатиме Верховному Чаклунові в 2022 році в «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля». До сих пір ми не бачили, щоб Ванда мала такий ж зв’язок з містичним світом як її персонаж з коміксів, що зробило б її союз з Стренджа більш логічним. Цілком можливо, що події 4 Фази стануть поштовхом для появи сольного фільму про Багряну Відьму.

Капітан Америка

появление Капитана Америка в 4 Фазе Марвел

«Месники: Завершення» завершили історію Капітана Америки. І хоча не виключено, що Кріс Еванс може повернутися до цієї ролі, він не дає з цього приводу ніяких коментарів. На питання колеги Скарлетт Йоханссон в спецвипуску журналу Variety «Актори про акторів» в 2019 році Еванс відповів: «Складно відповісти “ні” на таку пропозицію, але її може і не бути». Він також додав, що якщо він і повернеться, то для цього буде потрібен дуже вагомий привід, так як для нього історія Кепа логічно закінчилася.

Хоч після слів Кріса і здається, що він не з’явиться в фільмах 4 Фази, цілком можливо, що ми знову побачимо як Стів Роджерс бореться зі злом. Найочевиднішим проектом для його появи може стати серіал «Сокіл та Зимовий солдат».

Сокіл

появление Сокола в 4 Фазе Марвел

Стів Роджерс віддав свій легендарний щит Сему Вілсону в фіналі «Завершення» і можливо Вілсон стане новим Капітаном Америка. У тізері серіалу на Disney + фанатам показали Сема, який практикується в метанні щита.

Отже, ми точно знаємо, що Сокіл повернеться. Але головне питання в тому чи будемо ми всі ще називати його Соколом до кінця серіалу, або він отримає звання нового Капітана Америка.

Зимовий Солдат

появление Зимнего Солдата в 4 Фазе Марвел

Як слідує з назви, Себастіан Стен виконає свою роль Бакі Барнса в серіалі «Сокіл та Зимовий солдат». На додато до цього, до колишнього солдату США, якому Гідра промила мізки, приєднається заковіанський лиходій, який маніпулював їм в «Перший месник: Громадянська війна», барон Земо, якого знову зіграє Даніель Брюль.

Цікаво поспостерігати за тим як будуть розвиватися відносини між Зимовим Солдатом і Соколом. Раніше вони обмінювалися не більше ніж парою слів і не дуже любили один одного.

Капітан Марвел

появление Капитана Марвел в 4 Фазе Марвел

З огляду на те що Капітан Марвел стала дуже популярна, не дивно, що вийде друга частина її сольного фільму. Більш того, фільм «Капітан Марвел 2» стане заключним в 4 Фазі КВМ і вийде 8 липня 2022 року.

Оскільки перший фільм розповів нам про події 90-х років, цілком ймовірно, що друга частина досліджує період часу між першим фільмом і «Месниками: Завершення». За сюжетом, Брі Ларсон знаходилася далеко від Землі протягом більшої частини «Завершення», а це означає, що другий фільм може також розповісти нам те, що вона робила між фільмами перед тим як приєднатися до битви проти Таноса.

Вартові Галактики

появление Стражей Галактики в 4 Фазе Марвел

«Вартові Галактики. Частина 3» не потраплять в кінотеатри до 2023 року, але це не означає, що нам доведеться чекати так довго щоб побачити улюблених космічних героїв. У березні 2020 року Він Дизель, актор який озвучує Грута, сказав, що деякі з Вартових з’являться в 2022 році у фільмі «Тор: Любов та грім».

Дизель не розкрив подробиці того чим Вартові будуть зайняті в «Тор: Любов та грім», але ми можемо з упевненістю сказати, що Гамора в фільмі не з’явиться. А Зоряний Лорд буде, швидше за все, одержимий пошуком своєї втраченої любові.

Соколине Око

появление Соколиного Глаза в 4 Фазе Марвел

Нехай він і здається зламаною людиною на початку «Завершення», Клінт Бартон зануриться як мінімум ще в одну пригоду. Серіал «Соколине Око» на Disney +, вихід якого запланований на осінь 2021 року, стане останнім з серіалів 4 Фази.

До сих пір немає ніяких подробиць сюжету, але ходять чутки, що серіал буде перебувати під сильним впливом коміксу Девіда Аджі «Соколине око» 2012-2015 років, який сфокусований на тому чим зайнятий Соколине Око в перерві від порятунку світу разом з Месниками.

Людина-мураха

Ми знаємо, що «Людина-мураха 3» знаходиться в розробці, але поки немає ніякої інформаці про те, чи побачимо ми його в фільмах 4 Фази. Ми сподіваємося, що третя частина фільму дасть нам відповідь на один з найбільших вагомих питань без відповіді: на кого працював Санні Берч в «Людина-мураха та Оса»? Гангстер ніколи не говорив про свого роботодавця, який відчайдушно намагається роздобути технологію квантового світу Піма.

Одна з фанатських теорій про «Людина-мураха 3» полягає в тому, що фільм представить фантастичну четвірку КВМ. Відповідно до теорії, команда дослідників застрягла в квантовій сфері. Якщо це виявиться чимось більшим ніж порожні догадки, то це може означати, що Берч працював на самого Доктора Дума. Нам доведеться почекати кілька років, перш ніж ми це дізнаємося.

Чорна Вдова

появление Черной Вдовы в 4 Фазе Марвел

Чорна Вдова пожертвувала собою щоб перемогти Таноса в «Месники: Завершення», але це не остання роль випускниці Червоної кімнати, яка стала Месником. Першим з фільмів 4 Фази КВМ буде «Чорна вдова», події якого відбудуться між «Перший месник: Громадянська війна» і «Месники: Війна нескінченності». «Чорна вдова» повинна була з’явитися в кінотеатрах в травні 2020 року, але фільм був перенесений на 6 листопада 2020 року через пандемію COVID-19.

«Чорна вдова» стане першим сольним фільмом випущеним для супергероя який вже мертвий в рамках КВМ. Є кілька фанатських теорій про те, що Наташа ще жива. Наприклад, одна з них передбачає, що Халк в «Завершенні» зумів воскресити шпигунку, але він воскресив її на далекій планеті Вормір, де вона померла після падіння з кручі. Хто знає, може це і правда, в коміксах відбувалися речі і неймовірніші цього воскресіння. Але якщо в студії відмовляться її повертати, то сольний фільм «Чорна вдова» стане нашим останнім прощанням зі знаменитим персонажем Скарлетт Йоханссон.

Валькірія

Валькірія Тесси Томпсон бездоганно відіграла свою роль в «Тор: Раґнарок», але не з’являлася в «Месники: Війна нескінченності». Тим не менш, вона повернулася в «Месники: Завершення» щоб не тільки приєднатися до битви проти Таноса, а й отримати звання Короля Нового Асгарда, дозволивши Тору відправиться в космічну подорож.

Томпсон підтвердила свою роль у фільмі «Тор: Кохання та грім» 18 лютого 2022 року.

Залізна Людина

появление Железного Человека в 4 Фазе Марвел

З огляду на події «Месники: Завершення», сумнівно, що ми побачимо Залізну Людину в 4 Фазі. Тоні Старк помер в останній битві проти Таноса, використавши Камені Нескінченності проти Титана і загинувши в процесі. Але недавно з’явилися чутки про те, що Роберт Дауні-молодший виконає епізодичну роль у фільмі «Чорна вдова».

З одного боку, як ми переконувалися багато разів, чутки дуже часто далекі від істини. Але з іншого боку, навіть чутки про те, що Дауні повернеться, неможливі, так як він сам заявляв про повний відхід з КВМ. Замість нього, швидше за все, будуть використані архівні кадри з попереднього фільму.

Вонг

появление Вонга в 4 Фазе Марвел

Ми не бачили всіх його чаклунських здібностей в «Докторі Стренджі», але Вонг довів, що у нього достатньо сил боротися разом з Месниками як в «Війні Нескінченності» так і в «Завершенні». І в жовтні 2019 Бенедикт Вонг підтвердив, що він знову зіграє роль Вонга у фільмі «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля».

Цікаво буде подивитися яку саме роль Вонг зіграє в житті Стівена Стренджа і в майбутньому Камар-Таджа. «Доктор Стрендж» ясно дав зрозуміти, що в КВМ Вонг більше ніж слуга, яким він спочатку повинен був бути в коміксах. Вонг – хранитель бібліотеки Камар-Тадж і чаклун на кшталт Стренджа.

Людина-павук

появление Человека паука в 4 Фазе Марвел

Ще в 2019 році розкол між Sony і Marvel з приводу появи Людини-павука в фільмах Marvel Studios змусив всіх турбуватися, що Пітер Паркер більше не з’явиться в КВМ. На щастя, до наступного місяця конфлікт було залагоджено і Том Холланд міг вільно приєднатися до виживших Месників в майбутніх фільмах Marvel вже в Фазі 4.

Незважаючи на те, що фільм спочатку не був частиною 4 Фази Marvel, «Людина-павук 3» вийде 5 листопада 2021 року і стане 4-им фільмом 4 Фази.

Халк

появление Халка в 4 Фазе Марвел

В кінці «Месники: Завершення» Халк був важко поранений, його рука була практично знищена Каменями Нескінченності. Незабаром після виходу фільму брати Руссо підтвердили, що травма завдана Халку є постійною, і він не буде в прекрасній фізичній формі як раніше.

Однак це не стане кінцем для Зеленого Гіганта в Кіновсесвіті Марвел. З’явилися новини про те, що Марк Руффало може зіграти роль Брюса Беннера в майбутньому серіалі «Жінка-Халк» на Disney +. Чесно кажучи було б трохи дивно якби він не з’явився, з огляду на те, що в коміксах він тісно пов’язаний з Дженніфер Уолтер, що стала Жінкою-Халк.

07/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *