Марвел анонсировали новую команду The Union

Нова команда супергероїв Марвел «The Union» була офіційно анонсована. Герої із Сполученого Королівства об’єднаються під час події «Empyre».

До складу команди «The Union» увійдуть як знайомі, так і нові персонажі. Найвідомішим учасником стане британський герой Юніон Джек, Джозеф Чепмен, який вперше з’явився в коміксі «The Invaders # 7» і з тих пір був невід’ємним учасником багатьох коміксів. Іншим ключовим учасником стане Britannia. У коміксах з таким же ім’ям був персонаж який володіє здібностями снадпсихічної обробки пам’яті, відомий як Sage, але Britannia не він. До складу нової команди також увійдуть The Choir (з Уельсу), Snakes (з Північної Ірландії) і Kelpie (з Шотландії).

Комікс «The Union» буде написаний Полом Гріст (суддя Дредд), Андреа Ді Віто (Знищення) і художником Людей-Ікс Р.Б. Сільвою, який займеться дизайном персонажів. Гріст поділився, що чекав 40 років, щоб написати історію Юніон Джека, і висловив свої переживання з приводу важливості роботи. Тим часом Сільва розповів, що він надихаючись Середньовічними темами змоделював персонажів, щоб вони виглядали як воїни тієї ж епохи.

новый комикс Марвел The Union

Мені дійсно подобаються середньовічні теми, і коли я створював персонажів, я думав про серіал «Останнє королівство» на Netflix. Я хотів щоб Britannia і Kelpie виглядали як середньовічні воїни, і я просто спростив і модернізував їх образи з серіалу. З Snakes я хочу зробити щось на зразок Ката. Когось, хто буде лякати ворогів одним тільки поглядом. А The Choir отримає легкий обладунок, який дозволить швидко рухатися. На її ножі будуть зображені три голови дракона. Я знаю, що на прапорі Уельсу є дракон з однією головою, але я подумав, а чому не три? : )

У коміксі з п’яти випусків команда буде боротися разом з Месниками і Фантастичною четвіркою. З огляду на космічне божевілля, яке має відбутися в Marvel, ці основні суперкоманди, мабуть, будуть використовувати будь-яку доступну допомогу, навіть від команди, яка все ще перебуває на стадії створення.

Нижче ви можете побачити дизайн персонажів від Сільви:

супергерой Britannia марвел The Union супергерой The Choir марвел The Union супергерой Kelpie марвел The Union

Сільва також зробив обкладинку для першого з п’яти коміксів «The Union». Її дизайн ви можете побачити нижче.

обложка комикса марвел The Union

«The Union # 1» вийде в травні 2020.

20/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *