Капитан Америка доказал почему он величайший Мститель

Останній бій Капітана Марвел з Капітаном Америка отримав несподіваний фінал, який довів, що вона може бути «Останнім з Месників» – але він безумовно Перший.

У коміксі «Captain Marvel # 15» Керол Денверс почала бійку з Капітаном Америка, яка привела до того, що Кеп зробив те, що абсолютно не властиво Капітану Америка. У фіналі коміксу «Останній Месник» Керол шукає Стіва Роджерса, щоб не тільки перемогти його в битві, але і показово вбити. Реакція Кепа була настільки несподіваною, як і такою яку рідко зустрінеш в історії знаменитого непохитного героя.

В останніх кількох випусках коміксу «Останній месник» нам розповіли одну з найнеймовірніших сюжетних ліній Капітана Марвела, в якій їй доручено знайти і вбити кожного члена Месників. Звичайно, Керол не сама прийняла таке рішення, завдання надійшла від Vox Supreme, крі який мутував, і який загрожує знищити Землю якщо вона не підкориться. Опинившись у безвихідному становищі, Керол вдається заховати своїх переможених товаришів по команді в іншому вимірі, а не позбавляти їх життя. Вона вже відправила туди Тора, Залізну Людину і Чорну Пантеру, а тепер повинна боротися з Жінкою-Халком і Капітаном Америка.

Комікс «Captain Marvel # 15» (від письменника Келлі Томпсон і художника Лі Гарбетт) змусив Керол зробити все можливе, щоб перемогти Дженніфер Уолтерс / Жінку-Халка. Наступним і останнім протистоянням Керол стає Стів Роджерс, найменш сильний, але найбільш неприборканий з Месників. Вона очікує Капітана Америку на сніговій вершині гори, чекаючи, що він сам прийде до неї. Але Кеп знав, що він наступний у списку Керол, і просить її все пояснити. Керол приносить свої вибачення Кепу і запевняє, що це єдиний варіант. Тоді всупереч всім очікуванням і традиціям коміксів … Капітан Америка здається.

Капитан Америка против Капитан Марвел

Імовірність того, що Капітан Америка кине свій щит і добровільно поступиться, настільки незвичайна, що її майже ніхто не очікував. Але в цьому коміксі він зробив саме це, повіривши що у Керол має бути дуже вагома причина. І вона «вбиває» його без особливих труднощів. Було б неправильно говорити, що Капітан Америка ніколи не уникає бою, але в більшості випадків він бореться, поки не втратить свідомість або не виконає поставлену мету.

Капитан Марвел против Капитана Америка

Крім того факту, що Кеп здався, що вкрай нехарактерно для нього, найголовнішим в вищенаведеної сцені – це повна довіра між двома Капітанами. Це не битва здібностей або сил, а зустріч розсудливості, яка дозволяє Капітану Америці погодитися.

«Captain Marvel # 15» вийде 20 лютого 2020.

20/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *