Почему все враги Человека-паука животные

Людина-павук провів всю свою кар’єру борючись зі злочинцями які мали звички тварин. Вірте чи ні, цьому є причина і вона неймовірна.

Людина-павук, можливо, є одним з найбільш знакових персонажів в історії коміксів. Починаючи з його дебюту в 1962 році великий список лиходіїв Павука ставав все більше. У той час як Пітер бився з безліччю різноманітних лиходіїв, була одна річ, яка об’єднувала багатьох з них: всі вони мали схожість з тваринами.

Людина-павук, частіше ніж будь-який інший супергерой коміксів, змушений боротися з лиходіями, і всі вони дуже схожі на тварин … але чому? Відповідь ми отримаємо з історії 2001 року, яка привела до руйнівної для мультивсесвіту події під назвою «Spider-Verse». У цій історії Пітер зустрів чоловіка на ім’я Єзекіїль, який володів такими ж здібностями, як і інші Павуки мультивсесвіту. Успішний бізнесмен Єзекіїль пояснив Пітеру, що його сили не були даровані йому «випадково», як він припускав. Павук, який вкусив Пітера багато років тому, зробив це спеціально, щоб передати свої здібності йому, перш ніж померти. Ця передача здібностей перетворила Пітера в Людини-павука … але також перетворила його в «тотем».

«Тотем», як в результаті з’ясовується, є мостом між людиною і твариною, що володіє властивостями обох. Пітер був не першим, і він безумовно не останній. В результаті Пітеру вдалося з’ясувати, що ці здібності і їх перехід від одного носія до іншого сягає початку часів, а Пітер боровся з багатьма з цих перетворених під час своєї боротьби зі злочинцями.

кто враги Человека-паука

Капітан Америка бився проти лиходіїв, таких як барон Земо і Червоний Череп, і до недавнього часу Люди Ікс воювали з Магнето. Тор, бог грому, був змушений боротися зі своїм братом Локі, богом зла. Один тип істот завжди буде залучати інший подібний тип: патріоти проти зрадників, мутанти проти мутантів, боги проти богів. Те ж правило застосовується до Людини-павука і його ворогів, оскільки Пітер Паркер піддається нападам з боку «тотемних істот», багато хто з яких, ймовірно, навіть не усвідомлюють, що вони всього лише виконують вказівки долі.

Стерв’ятник, Скорпіон, Носоріг, Шакал, Летюча миша, Кішка, Восьминіг і всі інші вороги Людини-павука керувалися спонуканнями і подіями поза їхнім контролем або навіть їх розуміння. Які змушували їх дістати тварину, або тотем, щоб ввібрати його силу. А цим тотетом, як ми дізналися вище, є сам Пітер.

Хто б міг здогадатися, що справжня причина, по якій лиходії-тварини нападають на Пітера Паркера, полягає не в нестачі оригінальності, а від самої природи Людини-павука?

19/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *