первый враг человека паука

Людина-павук за багато років переміг безліч злочинців, але мало хто знає, що першим, кого він переміг, був не лиходієм, а героєм.

На сьогоднішній день, кожен хто стежив за Людиною-павуком в коміксах і фільмах, знає історію походження Спайдермена. Швидше за все багато хто пам’ятає, що коли Пітер Паркер вперше отримав свої павукові здібності, він використав їх в поєдинку проти борця «Крашера» Хогана (або Бонсоу Макгроу в трилогії Сема Реймі «Людина-павук»). Спайді легко виграв матч і забув про людину яку побив на рингу.

Однак, невідомий Пітеру чоловік, якого він переміг, був набагато більшим ніж злий борець, яким той здавався. Хоч його історія і не буде розказана протягом багатьох років, більш пізні сюжети коміксів показали, що людина, відома як «Крашер» Хоган, зовсім не була поганим хлопцем. Насправді він був недооціненим героєм, який намагався захистити людей і спорт, який він любив.

Ким насправді був «Крашер» Хоган?

кто такой Крашер Хоган

Коли читачі вперше познайомилися з «Крашером» Хоганом в коміксі «Amazing Fantasy # 15», він здався їм поганим хлопцем і зухвалим борцем, який пропонує сотню доларів кожному, хто зможе протриматися з ним в боою більше трьох хвилин. З його масивним статурою, лисиною і жорсткою кличкою «Крашер», безумовно, він виглядав як справжній поганий хлопець. Можливо, Пітер навіть думав, що він був злодієм як Флеш Томпсон, і тому, ймовірно, йому так хочеться поставити «Крашера» на місце. Ще до того, як «Крашеру» вдається дотягнутися до юного Людини-павука, Пітер застрибує йому за спину, піднімає його однією рукою і підкидає високо над борцівським рингом, поки той не здасться. Пітер отримав свою сотню доларів за бій, але навіть не підозрював, що переміг зовсім не поганого хлопця.

Пізніші комікси показують, що «Крашер» Хоган набагато більше, ніж дурний хуліган, яким він здається. У серії коміксів «Spider-Man’s Tangled Web», у випуску «The Last Shoot», читачі дізнаються, що «Крашер» колись був кращим борцем в чемпіонаті влаштованим в компанії його босом. На відміну від інших борців, які покладаються на виверти і шахраюють, «Крашер» був дійсно досвідченим бійцем (відомим як «Стрілець»), який знав всі захоплення, блокування і удари, що дозволяло йому виграти практично в будь-якому матчі. Його майстерність привернула увагу більш заможної компанії, яка запропонувала йому підписати контракт з ними.

что случилось с крашером после боя с человеком пауком

Однак Хоган відмовився, він був вірний своєму босові і друзям борцям. Однак коли показові бої перестають залучати публіку і приносити гроші, «Крашер» пропонує вихід із ситуації. Він буде зображувати неповажне ставлення до фанатів і поводити себе як зарозумілий хуліган, «Крашер» навмисно змушує свою аудиторію ненавидіти його. Потім він пропонує грошову винагороду (сто доларів в оригінальній історії «Amazing Fantasy» і десять тисяч доларів в «The Last Shoot») кожному, хто зможе перемогти його на рингу.

Це спрацювало, і босові Хогана, який не мав на той час ніяких грошей, навіть вдається отримати кредит від кримінального боса Кувалди, щоб висунути «Крашера» на більш великі турніри, щоб залучити більше людей. Завдяки майстерності Крашера, він перемагає більшість своїх супротивників, але розуміє, що він повинен бути готовим до свого падіння, оскільки людина, яка переможе його, завершить його кар’єру. Як відомо читачам, цією людиною виявився Людина-Павук, який тільки через свою гординю переміг Хогана. Варто згадати, що комікс «The Last Shoot» був написаний у співавторстві зі Скоттом Леві, професійним борцем, який бився під ім’ям «Ворон».

Що сталося далі з «Крашером» Хоганом?

человек паук против крашера хогана

Комікс «The Amazing Spider-Man # 271» і оповідання «Whatever Happened to Crusher Hogan?» був опублікований перед «The Last Shoot», але він заповнює прогалини в тому, що сталося з «Крашером» після поразки від Людини-павука. У цій історії читачі дізнаються, що після побиття Людиною-павуком Хоган стає зламаним колишнім борцем, якому вдається отримати роботу лише прибиральника в боксерському залі. На відміну від його більш ранньої появи, Хоган став боязким і пригніченим.

Хоган, однак, не тримає зла на Людину-павука і навіть вважає його героєм. Не в силах завоювати повагу з боку інших боксерів, Хоган починає придумувати історії про свої стосунки зі Спайді, стверджуючи, що він допомагав тренувати Людину-павука, створив його веб шутери і перший костюм. У той час як більшість інших боксерів відносяться до Хогану як до блазня, один з кращих боксерів, Боббі Чанс, стає його другом.

Хоган отримує шанс повірити в себе, коли чує як власники спортзалу загрожують Боббі, вимагаючи щоб він програв в наступному бою. Рятуючи Боббі, Хоган допомагає молодому бійцю побити кількох головорізів, коли вони нападають на нього. У сутичці до них приєднався і Людина-Павук, який пізнає Хогана. Коли Боббі розповідає йому історію, яку «Крашер» розповів про свої «відносини» з Людиною-павуком, Спайді відчуваючи що зобов’язаний цьому борцю, підтверджує її. Крашер отримує повагу інших боксерів за допомогу Боббі і, нарешті, стає героєм.

Чи може «Крашер» Хоган з’явитися в КВМ?

крашер хоган в фильмах марвел

Нехай його появи в коміксах і рідкісні, «Крашер» Хоган залишається важливою частиною походження Людини-павука і, як показує його передісторія, є досить цікавим персонажем. Більш того, він уже створений як існуючий персонаж в КВМ і має зв’язок з класичними фільмами про Людину-павука Сема Раймі. У фільмі «Людина-павук: Далеко від дому» уважні глядачі могли побачити борцівський плакат друга Тоні Старка Хеппі Хогана, на якому зображений бій між «Крашер» Хоганом і Бонсоу Макгроу. Це не тільки додає «Крашера» Хогана в КВМ, а й доводить, що він боровся з бійцем проти Людини-павука Тобі Магуайера в оригінальному фільмі «Людина-павук».

Чи може це означати, що ми побачимо, як «Крашер» Хоган дійсно з’являється в КВМ? Нехай це здається і малоймовірним, але це цілком можливо. Глядачам ще належить побачити походження Людини-павука Тома Холланда, тому цілком можливо, що він битиметься з «Крашером» Хоганом. Більш того, враховуючи, що і Хеппі Хоган, і «Крашер» Хоган мають однакове прізвище і схоже минуле (Хеппі Хоган колись був боксером), цілком можливо, що Марвел можуть переписати передісторію «Крашера» і зв’язати його з Хеппі.

07/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *