дата выхода Вечные

Реліз «Вічних» був перенесений на лютий 2021 року приєднавшись до зростаючого списку фільмів, які затримуються через тривалу пандемію COVID-19.

Це рішення стало наслідком поширення коронавіруса по всьому світу і закриття всіх кінотеатрів в більшості країн на невизначений термін. Ці заходи стали необхідними для обмеження тісних контактів між людьми і уповільнення поширення інфекційного захворювання.

В цьому році вже кілька відомих фільмів перенесли свої релізи. «Не час помирати», двадцять п’ятий фільм у франшизі про Джеймса Бонда, був першим фільмом, який переніс дату релізу через пандемію. «Форсаж 9», «Тихе місце 2» і «Диво-жінка: 1984» також були перенесені на нові дати релізу, а незабаром і студії Дісней довелося переглянути дату виходу своїх майбутніх релізів. У березні вони оголосили, що «Мулан» і «Чорна вдова», два з них найбільш очікуваних фільмів, не вийдуть в запланований термін. Однак, на відміну від інших студій, Disney не оголосили про нові дати виходу, вважаючи за краще замість цього чекати і відстежувати інформацію про поширення COVID-19.

Але сьогодні Disney таки оголосили про свій скорегований план випуску 4 Фази КВМ, і в ньому «Вічні» вийдуть 12 лютого 2021 року. Попередня дата виходу «Вічних», 6 листопада, тепер належить «Чорній Вдові».

когда выйдет фильм Вечные

У порівнянні з Чорною Вдовою, фанатам практично нічого невідомо про Вічних в Кінематографічному Всесвіті Марвел, але вони стануть першими, хто розповість про долю КВМ після фінальної битви з Таносом. Фільм розповість про групу безсмертних інопланетян, які таємно живуть на Землі тисячі років. Після подій в «Месники: Завершення», вони повинні возз’єднатися, щоб захистити людство від девіантів, ворогів Вічних. У фільмі знялися такі відомі актори як Анджеліна Джолі, Сальма Хайек, Кіт Герінґтон, Річард Медден і Кумейл Нанджіані, а режисером стала Хлоя Чжао, чий фільм «Вершник» вразив керівників Marvel.

Нова дата релізу «Вічних» переносить їх в дуже насичений 2021 рік. Один тільки Marvel випустять чотири фільми 4 Фази: «Шан-Чі», «Доктор Стрендж 2», «Людина-павук 3» і «Вічні». Проте, можливо, що навіть цей графік може піддатися коригуванню в майбутньому. На додаток до неможливості виходу фільмів під час пандемії, більшість серіалів також були зупинені. Це може привести до подальших затримок, оскільки фільми відстають від зйомок, і студії графічної обробки і озвучення фізично не зможуть обробити всі проекти вчасно.

04/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *