Дата выхода Морбиуса с Джаредом Летом перенесена на 7 месяцев

Sony Pictures перенесли вихід свого майбутнього фільму у співпраці з Marvel «Морбіус», з Джаредом Лето в ролі Живого вампіра, на сім місяців до жовтня 2021 року.

Після успішного перезапуску «Людини-павука» як частини Кінематографічного Всесвіту Marvel, Sony відновили плани по створенню власного загального Всесвіту. Касові збори «Веном» в 2018 році тільки підкріпили ці плани. Один з багатьох проектів, над якими вони працюють, це «Морбіус» разом з Marvel. Виробництво фільму завершилося в 2019 році, а його реліз був запланований на літо 2020 року.

Лише через декілька місяців після запуску першого трейлера Sony довелося скорегувати свої плани. Пандемія коронавіруса привела до закриття кінотеатрів, й Sony були змушена відкласти «Морбіус» до 2021 року. Одночасно з цим вони перенесли «Веном 2» на першу половину 2021 року, оскільки вважали, що пандемія COVID-19 на той час вже закінчиться. На жаль, кількість заражених по всьому світу продовжує зростати, а кінотеатри все ще не відкриті. Днями, всього за два місяці до виходу, «Морбіус» знову був перенесений.

Sony оголосили сьогодні, що «Морбіус» більше не вийде 19 березня 2021 року. Студія вирішила відкласти вихід наступного фільму персонажів Кіновсесвіту Sony та Marvel на сім місяців. Нова дата виходу «Морбіус» – 8 жовтня 2021 року. Якщо ця нова дата збережеться, «Морбіус» вийде в кінотеатрах через 15 місяців після початкової дати виходу.

Когда выйдет Морбиус

Чергова затримка «Морбіуса» стала розчаруванням для фанатів, які з нетерпінням чекали фільму. Пройшов майже рік з того дня, коли з’явився перший трейлер «Морбіус», й тепер може пройти деякий час перш ніж з’являться нові матеріали по фільму. Але це може бути корисно, враховуючи нинішній стан індустрії розваг. Фільми, які зараз йдуть в кінотеатрах, все ще не можуть надати великого впливу на її зростання. Хоча, сподіваємося, через два місяці ситуація покращиться.

Є ймовірність того, що «Морбіус» дійсно вийде в найкращий час, коли пройде коронавірус та вдасться привернути увагу максимальної кількості шанувальників Marvel. До відстрочки «Морбіус» повинен був з’явитися в кінотеатрах в той же день, коли на Disney + дебютують перший епізод «Сокіл та Зимовий солдат». Замість того щоб ділити аудиторію на два проекти, «Морбіус» зможе вийди окремо й досягти більшого успіху.

Це єдиний фільм про супергероїв, який виходить в жовтні, до того ж фільм про вампірів вийдуть всього за кілька тижнів до Хеллоуїна. Це те ж сама дата виходу коли «Веном» домігся величезного успіху. Якщо до жовтня кінотеатри працюватимуть в повну силу, то у «Морбіус» буде більше шансів стати хітом, якого хоче добитися Sony, ніж якби вони змусили його вийти в кінотеатри в березні.

12/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *