Дэдпул 3 подтвержден как часть КВМ с рейтингом R (17+)

Кевін Файгі підтвердив, що «Дедпул 3» буде вважатися частиною Кінематографічного Всесвіту Марвел незважаючи на те, що попередні 2 фільми про Дедпула відбувалися у всесвіті Людей Ікс.

Цей фільм стане третім в франшизі «Дедпул» з актором Райаном Рейнольдсом в головній ролі. Незважаючи на невеликий бюджет, перший фільм про Дедпула мав величезний успіх, а продовження отримало в цілому таку ж позитивну реакцію. Ця франшиза раніше вважалася частиною Всесвіту фільмів про Людей Ікс, що належать Fox, які були оповідно відокремлені Кінематографічного Всесвіту Marvel який належить Disney .

Однак, коли Disney придбали Fox на початку 2019 року, майбутнє фільмів про Людей Ікс та Дедпула стало незрозумілим. Marvel мають вирішити, чи зберігати ці дві Всесвіти окремо або знайти спосіб оповідно об’єднати їх. Коли в грудні минулого року Disney представили свій прийдешній список проектів Marvel, в ньому не було згадки про «Дедпул 3», що змусило фанатів повірити в те, що фільми про Дедпула та Людей Ікс не будуть включені в КВМ. Але тепер схоже, що Дедпул все-таки пробереться в Кіновсесвіт Марвел.

В інтерв’ю Collider президент Marvel Studios Кевін Файгі підтвердив, що «Дедпул 3» дійсно стане частиною Кінематографічного Всесвіту Marvel й зустрінеться з Месниками. Однак це не означає, що франшизу «Дедпул» доведеться зробити більш дитячою для молодої аудиторії. Файгі підтвердив, що «Дедпул 3» як й раніше буде орієнтований на дорослих та збереже свій рейтинг R (17+). Зйомки «Дедпул 3» почнуться не раніше 2022 року.

Дата выхода Дэдпул 3

Шанувальники давно очікували, що Дедпул приєднається до КВМ, оскільки було сказано, що він єдиний персонаж пов’язаний з Людьми Ікс, якого Marvel не перезавантажать. Вже існує безліч теорій про те, як герой може зустріти Месників або навіть використати Камінь нескінченності.

Найбільшою проблемою для сценаристів буде пояснення існування мутантів в КВМ, оскільки жоден з основних фільмів Марвел раніше не обговорював мутантів. Деякі фанати говорили про прийдешній серіал на Disney + «ВандаВіжн», припускаючи, що він може якимось чином зв’язати КВМ та фільми про Людей Ікс.

З огляду на атмосферу франшизи «Дедпула», цілком ймовірно, що сценаристи «Дедпул 3» не будуть ставитися до цих питань дуже серйозно. Дедпул вже відомий своєю здатністю руйнувати четверту стіну та виходити за межі свого власного оповідання, тому його поява в КВМ, ймовірно, буде розглядатися з тією ж легкістю й гумором. «Дедпул 3» може бути фільмом КВМ, але в ньому все одно буде той же Дедпул, якого фанати знають та люблять.

12/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *