станет ли Дэдпул 3 часть Киновселенной Марвел

Disney не включили «Дедпул 3» у свій довгий список проектів оголошених під час Дня інвестора натякаючи на те, що Уейд Вілсон не приєднається до Кінематографічного Всесвіту Марвел.

Після злиття Disney та Fox фанати чекали коли Дедпул приєднається до КВМ, й хоча новина про роботу над «Дедпул 3» вказувала в цьому напрямку, Marvel, можливо, натякнули, що він не є частиною КВМ. Права на персонажів з коміксів Marvel належать кільком компаніям, тому деякі з них не зможу потрапити в КВМ протягом довгого часу, але угода Disney та Fox дала можливість багатьом з взяти участь в найбільшому зв’язаному всесвіті супергероїв всіх часів.

Для деяких з цих персонажів уже розробляють проекти в КВМ, як, наприклад, у випадку з Фантастичною четвіркою, яка отримає новий фільм з Джоном Уоттс в якості режисера. Інші, однак, продовжують залишатися поза КВМ з різних причин, як у випадку і з Людьми Ікс. Мутанти потрапили в свого роду невизначеність, оскільки поки в студії не придумали яким чином вони можуть приєднатися до КВМ.

Дедпул потрапив в останню категорію. Фанати дуже чекали, що його третій фільм стане свого роду введенням в КВМ, та дозволить йому перетнутися з такими персонажами як Людина-павук та Тор. Але студія не промовила ні слова щодо появи Дедпула в своєму Кіновсесвіті Марвел.

когда выйдет Дэдпул 3

Пандемія коронавіруса стала причиною скасування Comic-Con в Сан-Дієго, тому всі ті довгоочікувані прем’єри, які великі студії, такі як Marvel, зазвичай робили на SDCC, довелося відкласти. Disney ж знайшли прекрасну можливість обійти цю проблему й оголосили про свої проекти під час Дня інвестора, на якому був показаний 61 фільм та серіал які знаходяться в розробці. Згадали також й фільм «Фантастична четвірка». Однак були відсутні згадки про Дедпула, який, не дивлячись на те, що скоро готується третій фільм, не був включений в довгий список проектів Дісней.

У грудні 2019 року Райан Рейнольдс підтвердив, що «Дедпул 3» знаходиться в розробці у Marvel Studios, але тільки в листопаді 2020 року були найняті сценаристи й робота над фільмом дійсно почалася. Деякі можуть заперечити, що «Дедпул 3» все ще знаходиться на ранній стадії розробки й не має запланованої дати виходу.

Це цілком може бути правдою, так як аналогічне відбувається і з «Фантастичною четвіркою», тому причина того, що третій фільм про Уейда Вілсона не був включений в оголошення Disney, полягає в тому, що студія відкладає його реліз для більш слушної нагоди для появи в КВМ. Також варто зауважити, що Боб Айгер ще в березні 2019 року підтвердив, що Дедпул, разом з іншими об’єктами Marvel, які раніше були у володінні студії Fox, буде інтегрований в Кінематографічний Всесвіт Марвел.

17/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *