Джеймс Ганн рассказал о любимой сцене из Стражей Галактики

Джеймс Ганн, режисер та головна творча сила фільмів «Вартові Галактики», розповів про своїх улюблених персонажів та найулюбленішу сцену з усіх фільмів про команду Вартових.

Тимчасове звільнення режисера від роботи над «Вартові Галактики 3», після того як були виявлені кілька його неполіткоректних твітів, проклали йому шлях в Warner Bros. та DC Films, де він закінчив роботу над перезавантаженням/продовженням «Загону Самогубців» Девіда Айера 2016 року. Але студія переглянула своє рішення щодо звільнення Ганна та він повернеться назад в КВМ, де й закінчить історію космічних супергероїв.

Вийшовши в 2014 році перший фільм «Вартові Галактики» представив глядачам ряд нових персонажів, імена яких були майже невідомі нікому крім читачів коміксів. Незважаючи на це, Зоряний Лорд, Гамора, Дракс, Єнот Ракета та Грут швидко стали улюбленцями фанатів та перетворилися в невід’ємну частину КВМ. Вони повернулися в 2017 році в «Вартові Галактики 2» з новою пригодою, після якої приєдналися до битви проти Таноса.

Деякі фанати знову заговорили про «Вартових Галактики» після того, як раніше не відомий знімок зі знімального майданчика, на якому зображені Дейв Батіста та Шон Ганн в сцені коли Дракс втішає Ракету після смерті Грута, почав з’являтися в соціальних мережах. Ганн втрутився в ці розмови й розповів як складно було знімати цю сцену. На закінчення він сказав, що це його улюблена сцена з фільмів «Вартові Галактики».

Лучшие  Стражи Галактики

Подібно Ганну та решті команді, глядачі «Вартових Галактики» були дуже зворушені цим моментом у фільмі. Вдалося це завдяки тому, що у Ракети не було нікого крім Грута, й він звик до того, що його тил завжди прикритий. Тим часом, Дракс, як відомо, байдужий до страждань інших людей, тому побачене як він сів поруч з Ракетою та розділив його біль створило незабутню сцену.

Триваюча пандемія коронавіруса змусила перенести фільми та припинити зйомки, що викликало ефект доміно для таких франшиз як КВМ. Прямо зараз 4 Фаза все ще чекає початку після тривалої перерви після закінчення Саги Нескінченності. «Вартові Галактики 3» повинні був запустити нову главу франшизи, але на даний момент фільм залишається без дати виходу й, швидше за все, буде випущений як частина 5 Фази КВМ.

Незважаючи на значну затримку, Ганн розповів, що сценарій для триквела практично не змінився з моменту його звільнення, а це означає, що яким би не був його первісний план на космічну команду, він залишиться без змін. Режисер замовчує про деталі, але з’ясувалося, що фільм стане останнім для команди супергероїв, яка вперше з’явилася як Вартові Галактики.

30/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *