Джеймс Ганн хочет снять кроссовер Marvel DC

Режисер Джеймс Ганн в одному з інтерв’ю розповів, що хотів би побачити кросовер Marvel/DC з Єнотом Ракетою, Грутом, Королем Акулою та Візлом.

Про Джеймса Ганна почали говорити як про режисера, коли він зняв такі фільми як «Слизняк» та «Супер», але тільки в 2014 році «Вартові Галактики» зробили його відомим на весь світ. Оскільки фільм користувався величезним успіхом, в 2017 році Ганн знову виступив у режисера «Вартових Галактики 2 », а потім був найнятий Warner Bros. для створення «Загону самогубців».

Грут сподобався фанатам з моменту його першої появи в 2014 році, але тільки коли він перетворився в Малюка Грута він став справжнім улюбленцем глядачів. Після появи в «Месники: Війна нескінченності» та «Месники: Завершення» Грут також повернеться в «Вартові Галактики 3» та «Вартові Галактики. Різдвяний спецвипуск». Крім того, він з’явиться в своєму власному серіалі «Я є Грут» та, можливо, навіть в «Тор: Кохання та грім». У той час як Дісней явно хочуть використати популярність Грута по повній, Король Акула явно мало знайомий глядачам. Для тих хто не знає, Король Акула є одним з головних героїв анімаційного серіалу «Харлі Квінн», з’явився в серіалі The CW «Флеш», а також з’явиться у фільмі Ганна «Загін самогубців».

На питання фаната в Твіттері про те яких персонажів він включив би в кросовер DC/Marvel, Ганн відповів, що він обов’язково додав би король Акулу, Єнота Ракету, Візла та Грута:

Само собою зрозуміло, що фільм про кросовер Marvel та DC вкрай малоймовірний і Ганн це знає. У коміксах було кілька випадків, коли супергерої і суперлиходії DC тп Marvel об’єднувалися в величезному кросовері, але сумнівно, що Disney та Warner Bros. коли-небудь дозволили б своїм персонажам зібратися разом на великому екрані.

Але ми впевнені, що об’єднання Короля Акули, Ракети, Візла та Грута в один фільм було б неймовірним видовищем. Ці персонажі, можливо, є найбільш дивними членами своїх команд, й поява фільму з усіма чотирма персонажами може стати одним з найбільш дивних створінь Ганна.

Поява подібного проекту малоймовірна, але як ідея для однієї з серій «Що якщо…?» цілком може бути реалізована. Ганн вже довів, що у нього є все, що потрібно для створення гідного фільму про супергероїв. Завдяки його вплив на Всесвіт Marvel фанати раді бачити, що він взявся за команду суперлиходіїв DC в «Загоні Самогубців».

25/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *