Джеймс Ганн рассказал как уберечься от коронавируса

Режисер «Вартових Галактики» Джеймс Ганн склав список рекомендацій для людей, які застрягли дома і знаходяться на карантині через коронавірус.

Якщо ви шукаєте чим себе зайняти під час карантину, режисер «Вартових Галактики» Джеймс Ганн надав унікальні рекомендації фільмів, які можна подивитися. У звичайних умовах люди відправлялися в кіно на кілька годин, щоб відволіктися від реального життя. Але минулого тижня реальне життя виявилася занадто небезпечним, щоб її ігнорувати. В результаті появи коронавіруса COVID-19 багато аспектів повсякденного життя були тимчасово змінені. Розважальний бізнес постраждав найбільше. Величезна кількість серіалів і фільмів призупинили свої знімальні процеси, а релізи вже готових фільмів відклали на невизначений термін.

Світ спорту також змінився через побоювання з приводу глобальної пандемії. Головна бейсбольна ліга, Національна баскетбольна асоціація і Національна хокейна ліга скасували або змінили порядок проведення матчів. Суперзірки WWE, в тому числі Джон Сіна, виступили перед порожнім залом в події «Smackdown», що виглядало досить моторошно. Різні тематичні парки також були закриті з міркувань здоров’я, в тому числі і Діснейленд.

Можна з упевненістю сказати, що в майбутньому можливості для розваг стануть дещо обмеженими. Першими на це відреагували Disney +, випустивши на своєму потоковому сервісі «Холодне серце 2» на три місяці раніше, ніж планувалося. Джеймс Ганн, режисер фільмів «Вартові Галактики» і сіквела «Загону самогубців», розмістив в Twitter пост з рекомендаціями для тих, хто буде на карантині.

16/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *