Дэвид Харбор и Рэйчел Вайс вернутся в Киновселенную Марвел

Президент Marvel Studios Кевін Файгі розповів, що «можна з упевненістю сказати», що Девід Харбор і Рейчел Вайс в майбутньому з’являться в Кінематографічному Всесвіті Марвел в ролі Меліни і Червоного Стража.

Перший фільм 4 Фази повернув глядачів на кілька років назад щоб відповісти на питання, чим займалася Наташа Романофф між подіями «Перший месник: Протистояння» і «Месники: Війна нескінченності». «Чорна вдова» навіть показала дитинство Наташі з Оленою Бєловою (Флоренс П’ю) та їх батьками, Олексієм Шостаковим, також відомим як Червоний Страж (Девід Харбор) і Меліною Востоковою (Рейчел Вайс).

Бажаючи помститися наглядачеві Червоної кімнати генералу Дрейкову, Наташа повинна возз’єднатися зі своєю російською сім’єю щоб заручитися їхньою допомогою в пошуку надсекретної радянської навчальної програми. Олексій, російський еквівалент Капітана Америка, і Меліна, вчений, який спеціалізується на хімічних речовинах, які контролюють розум, виявилися більш ніж цінними в цьому квесті. А у фінальній сцені прощання з персонажем Скарлетт Йоханссон, «Чорна Вдова» дала Наташі заслужені проводи.

Красный Страж и Мелина вернуться в Киновселенную Марвел

Будучи гостем подкасту D23 Inside Disney, президент Marvel Studios Кевін Файгі розповів про майбутнє Харбора і Вайс в КВМ. Файгі запевнив, що поява всіх нових персонажів завжди має на увазі, що вони «сподіваються вийти одного разу в рамках майбутньої сюжетної лінії». Коли його запитали конкретно про Меліну і Олексія, він сказав, що «можна з упевненістю сказати», що вони з’являться в майбутньому.

Ми завжди зацікавлені в тому щоб, коли з’являються нові персонажі, і популярні актори приходять в Кіновсесвіт, і якщо ми проводимо плідну спільну роботу і отримуємо задоволення, як і публіка, ми завжди раді побачити їх знову. Думаю, можна з упевненістю сказати, що ми безумовно хочемо щоб це відбулося.

У нових персонажів «Чорної вдови» було достатньо часу щоб проявити себе протягом першого і останнього сольного виходу Наташі, оскільки проблематика сімейних відносин була однією з основних сюжетних ліній фільму. Оскільки Наташа, на жаль, покинула франшизу після цього фільму, двері широко відчинилися для майбутніх появ її сім’ї. Сцена після титрів фільму має на увазі прийняття Оленою ролі Чорної вдови і появу в серіалі «Соколине око».

Поява фільму про Червоного Стража вже викликала деякий інтерес з боку режисера «Чорної вдови» Кейт Шортленд, але з поточним графіком 4 Фази КВМ, вже забитим фільмами і серіалами, може пройти багато років, перш ніж це станеться. Також необхідно враховувати розклад Харбора, оскільки він постійно бере участь в серіалі «Дивні дива». Однак, якщо Файгі каже, що Харбор і Вайс з’являться в майбутньому, ймовірно, фанатам слід повірити в його слова.

16/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *