Майлз Моралес может появиться в Киновселенной Марвел

За останні пару тижнів нам вдалося дізнатися деякі досить цікаві речі які стосуються зйомок «Людина-павук 3».

Ми дізналися, що Джеймі Фокс повернеться в ролі Електро, а Бенедикт Камбербетч з’явиться в ролі Доктора Стренджа. По інтернету також ходить безліч інших неймовірних чуток, але з’явилась одна, яка дійсно може виявитися правдою.

Перевірені джерела повідомляють, що Sony та Marvel вже знайшли актора на роль Майлза Моралеса в майбутніх фільмах. Ми поняття не маємо хто це може бути, але якщо цей персонаж з’явиться в «Людина-павук 3», це стане чудовою відправною точкою для персонажа, особливо коли КВМ очікує епоха Мультивсесвіту.

Ми точно знаємо, що Майлз присутній в КВМ. В «Людина-павук: Повернення додому» Аарон Девіс, якого зіграв Дональд Гловер, згадує про свого племінника в розмові з Людиною-павуком. Є навіть видалена сцена, де він дзвонить Майлзу по телефону.

Події «Людина-павук: Повернення додому» відбувалися до Клацання Таноса, й цілком можливо, що Майлз не був стертий, а виріс за ці п’ять років щоб бути ближче до віку Пітера в «Людина-павук 3».

Час появи персонажа в КВМ дійсно ідеальний. У Майлза вже був надзвичайно успішний мультфільм, а тепер він став головним персонажем проекту Sony для PlayStation 5 «Людина-павук: Майлз Моралес».

19/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *