Disney присвоили новому Дэдпул 3 рейтинг R

«Дедпул 3», який в даний час знаходиться в розробці одночасно двох студій Disney та Marvel Studios, по інформації, що з’явилася, отримає рейтинг R (17+), як й обидва його успішних попередника.

У той час як Райан Рейнольдс вперше з’явився в якості персонажа у фільмі «Люди Ікс: Початок. Росомаха» 2009 року, персонаж вперше з’явився в серії комікосв« Deadpool: Merc with a Mouth». Перший сольний фільм про Дедпула був випущений на екрани в 2016 році й отримав високі похвали критиків та побив рекорди касових зборів, зібравши 782,6 мільйона доларів по всьому світу. Його успіх привів до виходу «Дедпула 2», прибуткового продовження, що приніс 785,7 мільйона доларів.

Однією з причин по якій фільми «Дедпул» стали такими популярними, був їх рейтинг R (17+), який дозволив їм виділитися серед більшості адаптацій коміксів. Такий підхід давав творчій команді велику свободу дій й дозволяв зображати надмірне насильство, непристойні жарти та інші теми для дорослих, щоб фільми виглядали свіжими та захоплюючими. Ось чому виникли деякі побоювання, коли Disney придбала активи 20th Century Fox, які включали й франшизу про Дедпула. Проте, схоже, що фільми залишаться з рейтингом R (17+).

Коли з’явилися новини про те, що «Дедпул 3» зібрав нову команду сценаристів, Джастін Кролл з Deadline зазначив, що джерела повідомили йому, що новий фільм буде мати рейтинг R (17+), як й його попередники. Інформацію ми отримали з твітту Кролла:

когда выйдет Дэдпул 3

Disney, звичайно, в основному орієнтуються на сімейні картини, а всі проекти КВМ на сьогоднішній день мають рейтинг PG-13 (13+). Та з моменту придбання ними Fox, серед фанатів ходить можество чуток про майбутнє Дедпула. Проте, остання інформація не повинна стати для них занадто великим сюрпризом, оскільки колишній генеральний директор Disney Боб Айгер заявив в минулому році, що франшиза «Дедпул» залишиться з рейтингом R (17+).

Очевидно, що ця формула працює, тому немає особливих причин змінювати її та ризикувати засмутити фанатів, змінюючи картину під свій звичний контент. Це не означає, що неможливо зробити успішний фільм про Дедпула з рейтингом PG-13 (13+), але творці фільму марно будуть ламати собі голову, коли аудиторія чітко дає зрозуміти, що є попит на фільми за коміксами з рейтингом R (17+) .

Буде цікаво подивитися, як майбутні фільми про Дедпула вписуються в сюжет КВМ. Перші два фільми перетиналися з франшизою Людей Ікс від студії Фокс, але в основному працювали як окремий всесвіт. Ми б не здивувалися якби Disney та Marvel теж зробили щось подібне зі своїми фільмами про Дедпула, що дозволило б їм відокремитися від основної сюжетної лінії КВМ.

21/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *