приветственный трейлер Черная Пантера на Disney+

Disney + був запущений в листопаді цього року як універсальний магазин для телепередач і фільмів Disney, Marvel, Star Wars, Pixar і National Geographic. Платформа стала домом для різних існуючих фільмів і серіалів, а також таких ексклюзивів, як “Зоряні війни” і серіал “Мандалорець”. Не дивлячись на те, що подібних сервісів досить багато, в цьому місяці Disney оголосили, що з моменту запуску платформа зібрала 28,6 мільйона передплатників.

Disney + особливо сподобався шанувальникам КВМ, особливо тим, хто жадає нового контенту. Адже Marvel випустять кілька ексклюзивних серіалів за участю популярних персонажів з фільмів на цій платформі. В їх число входять «Сокіл та Зимовий солдат» і «Ванда/Віжн», показ яких планується в серпні та грудні відповідно. Кілька інших серіалів знаходяться на стадії виробництва, наприклад «Локі».

Кілька фільмів і серіалів КВМ вже доступні на Disney +, але «Чорна пантера» як і раніше був відсутній. У вітальному трейлері Disney + поділилися датою виходу «Чорна Пантера» на своїй платформі – 4 березня. До цього моменту фільм був доступний тільки на Netflix. Відео привітального трейлера на Disney + можна подивитися нижче:

Приємно знати, що перша «Чорна Пантера» скоро з’явиться на Disney +, але багато шанувальників уже з нетерпінням чекають продовження фільму. Мало що відомо про сюжет «Чорна Пантера 2», але у нього вже є дата випуску – травень 2022 року.

17/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *