Локи появится в Доктор Стрэндж 2

Як повідомляється, після фіналу першого сезону «Локі», руйнування Мультивсесвіту і анонса другого сезону серіалу, Том Хіддлстон з’явиться в «Доктор Стрендж 2» в ролі Локі.

Продовження, в головній ролі з Бенедикт Камбербетч, бореться з «Людина-павук: Немає шляху додому» як найбільш очікуваний майбутній фільм Кіновсесвіту Марвел. Про обидва фільми мало що відомо, за винятком того, що можна почерпнути з різних коментарів учасників проектів. Що стосується «Доктор Стрендж 2», то раніше було підтверджено, що Елізабет Олсен повернеться в ролі Багряної Відьми, хоча неясно, чи буде вона другом чи ворогом для Верховного Чарівника.

Бенедикт Вонг, Рейчел Макадамс і Чиветел Еджіофор також повторять свої ролі в КВМ в майбутньому фільмі в ролі Вонга, Крістін Палмер і Мордо відповідно. Новачком в світі Marvel стане Ксочітл Гомес, яка буде грати стрибаюсу по Мультивсесвіту Америку Чавес. Також ходять чутки про те, яким може бути сюжет «Доктора Стрендж 2», але сцена після титрів «ВандаВіжн» виразно натякає на те, що у фільмі будуть брати участь діти Ванди. Фінал 1 сезону «Локі» також дав додаткові підказки щодо направлення фільму.

Локи Тома Хиддлстона вернется на экраны в Доктор Стрэндж 2

Відразу після довгоочікуваного фіналу THR повідомили, що Локі з’явиться в «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля». Хіддлстон повторить свою роль бога пустощів. Marvel ще не підтвердили чи правда це, і не було зроблено ніяких оголошень про інших персонажів з Локі, які потенційно можуть з’явитися в сіквелі.

Логічно, що у Marvel великі плани на Бога пустощів, другий сезон «Локі» був анонсований відразу в фіналі серіалу. При несподіваному повороті подій Джонатан Мейджорс все-таки знявся в епізодичній ролі в «Локі». Актор, можливо, спростував чутки про те, що він з’явився в ролі Канга Завойовника, але, врешті-решт, в його словах була частка правди.

Персонаж Мейджора в «Локі» ніколи не згадується як Канг – скоріше, його називають Той, Хто Залишається, версія лиходія, що стрибає в часі. Події фіналу в кінцевому підсумку призводять до розриву Священної Хронології, і це, ймовірно, стане точкою входу для Локі в «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля».

Вже повідомлялося, що серіал призведе безпосередньо до наступного фільму про Верховного чарівника, але ніхто не міг припустити, що в ньому буде пряме посилання. Це також, здається, вказує на те, що Канг міг бути лиходієм в продовженні «Доктора Стренджа» або з’явитися в якомусь вигляді.

15/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *