Йонду не вернется в Стражах Галактики 3

Сценарист і режисер «Вартових Галактики 3» Джеймс Ганн знову оголосив, що Йонду Майкла Рукера дійсно мертвий і більше не повернеться.

Сценарист і режисер Ганн вивів на великі екрани досить дивний комікс Marvel про команду космічних невдах в далекому 2014 році. Результатом став несподіваний блокбастер, який зібрав 772 мільйони доларів по всьому світу і породив продовження «Вартові Галактики 2» в 2017 році. А персонажі з фільмів про команду Вартових стали основними фігурами і в інших фільмах Marvel.

З огляду на величезну популярність Вартових Галактики і їх різношерсту команду космічних найманців, не дивно, що персонажі продовжать повертатися і в майбутніх фільмах Кіновсесвіту Марвел. Дійсно, схоже, що деякі з них повернуться в епізодичних ролях в прийдешньому «Тор: Кохання та Грім». І, звичайно ж, Зоряний Лорд, Єнот Ракета і решта також повернуться на екрани в «Вартові Галактики 3», сценарієм і режисурою якого знову зайнявся Джеймс Ганн.

Мало що відомо про третій фільм про Вартових, але Ганн надав декілька привабливих відомостей. Для початку Ганн розповів, що Дорослий Грут не повернеться в третій частині саги. До того ж Ганн спростував чутки про те, що Marvel почав кастинг на роль Адама Варлока для фільму.

Тепер Ганн виступив з ще однією заявою, що спростовує припущення фанатів про склад персонажів для «Вартові Галактики 3». У Твіттері сценарист-режисер заявив, що Йондо Рукера не буде відроджено для фільму. «Як я вже сказав, Йонду мертвий і залишиться мертвим, поки я буду пов’язаний зі Вартовими», – пояснив Ганн. «Його смерть багато значить для людей, і я не збираюся знищувати це».

Йонду був одним з основних персонажів в обох попередніх фільмах про Вартових Галактики. У першому фільмі він був показаний як Спустошувач, який викрав молодого землянина Пітера Квілла. У другому фільмі він перейшов на бік супергероїв, оскільки був вигнаний спустошувачами, і в кінцевому підсумку пожертвував собою під час битви з батьком Квілла Его. Фільм завершився зворушливою сценою похорону персонажа. Незважаючи на остаточну смерть Йонду, ходили чутки, що він може повернутися, деякі з них підживлювалися самим Рукером.

Хоча, без сумніву, було б цікаво побачити Рукера знову в ролі Йонду, точка зору Ганна про те, щоб не зробити марною смерть персонажа, була добре сприйнята фанатами. Зрештою, Йонду виконав своє завдання в перших двох фільмах, і повернення його в «Вартові Галактики 3 »було б абсолютно безглуздим і, можливо, образливим кроком.

22/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *