Толстый Тор и Мьельнир вернутся на экраны в Тор: Любовь и гром

Вийшов новий постер до фільму «Тор: Любов та грім», на якому зображений Товстий Тор озброєний своїм улюбленим молотом Мйольніром.

«Бог грому» Кріса Хемсворта завжди був любителем солодкого в КВМ, але «Месники: Заве» показали його пристрасть в новому світлі. Після руйнівних подій в «Месники: Війна Нескінченності», і травми отриманої під час «Тор: Раґнарок», Тор впав у важку депресію. Коли глядачі вперше побачили його після п’ятирічної пропажі в «Месники: Завершення», вони були здивовані побачивши що Тор запустив себе і втопив свої печалі в пиві і морозиві. Перетворення Толстого Тора викликало суперечливу реакцію у фанатів.

Багатьом здалося, що персонаж і сценаристи фільму не поважали травму Тора і замість цього зробили його ходячим жартом. Різні думки привели до питання про те, як буде виглядати Тор в «Кохання та грім».

Новий фанатський постер до фільму «Тор: Любов та грім», безумовно, показав головного героя у всій красі. Бог Грому одягнений в повний бойовий обладунок, подібно до того як він з’явився під час подій «Завершення». Автором плаката став художник NOVA, який опублікував його в своєму Instagram:

Режисер «Тор: Кохання та грім» Тайка Вайтіті недавно пустив слух, що «Товстий Тор» не з’явиться у фільмі. Звичайно, це може змінитися, так як Вайтіті і сценарист Дженніфер Кайтін Робінсон все ще продовжують працювати над сценарієм, особливо тепер, коли у них з’явився додатковий час після затримки фільму до 2022 року. Сам Хемсворт недавно сказав, що він читав чорновий сценарій фільму і назвав його абсолютно «божевільним».

04/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *