Эксклюзивные подробности о Мандарине и Фин Фан Фуме в Шанг-Чи

Останнім часом у Marvel Studios справи йдуть трохи повільно, але з відновленням виробництва після зупинок з’являється все більше цікавих новин про Кінематографічний Всесвіт Марвел на 2021 рік через джерела близькі до зйомок. Першою з них став «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець».

Першими стали з’являтися безліч невеликих витоків сюжету, які постили в таких місцях як 4Chan, але це означає, що принаймні частина з них вірна. На початку сюжету Мандарин та Шанґ-Чі не будуть ворогами, а сам Мандарин виступить в ролі наставника Шанґ-Чі. Причиною таких домислів став можливий витік сюжету, в якому говорилося, що Шанґ-Чі працював на Мандарина, і завдяки цьому у нього в учителях був саме Мандарин.

Ще більше чуток ходить навколо дракона Фін Фан Фума. Раніше ми тільки припускали, що він з’явиться у фільмі, але тепер з’явилися більш докладні відомості про те, яку роль він відіграє в сюжеті фільму і чому ми ще не бачили гігантського дракона в КВМ.

«Доктор Стрендж» представив концепцію магії в КВМ і показав нам, що чаклуни існують по всьому світу. З фільму ми дізналися, що три Святилища допомогли захистити Землю, і, схоже, концепція чарівної трійці буде продовжена в «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець», де є три чарівника, яким доручено тримати Фін Фанг Фума в сплячому стані. Очевидно, що з ними щось трапиться, що змусить дракона прокинутися.

Це всього лише наші припущення, але що якщо Мордо продовжить свою мантру «занадто багато чарівників» і випадково вивільнить Фін Фанг Фума, знищивши цих чарівників? На користь цього говорять і деякі витоки сюжету, в яких говорилося, що Мордо з’явиться у фільмі в епізодичній сцені.

«Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» відновили виробництво в Австралії, і в даний час його вихід намічений на травень 2021 року. Сподіваємося, ми дізнаємося більше подробиць про інші акторів та сюжет коли наблизимося до дати релізу.

31/08/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *