Фантастическая четверка будет охотиться на Призрака-Паука

Павук-примара скоро буде оголошена поза законом, а обкладинка «Ghost Spider # 10» передбачає, що Фантастична четвірка саме ті, хто буде полювати на неї!

Всесвіт Marvel ось-ось потрясе подія «Outlawed», в ході якого таємнича трагедія призведе до прийняття закону, який забороняє всіх супергероїв-підлітків. Основна увага в «Outlawed» приділяється членам команди супергероїв «Чемпіони», зокрема їх лідеру Міс Марвел, але воно також вплине на всіх інших супергероїв-підлітків.

Одним з таких супергероїв є Павук-примара, герой, раніше відомий як Гвен-Павук. Павук-примара прийшла з іншого виміру, її таємна особистість була розкрита в її рідній реальності, і в результаті вона не могла більше жити нормальним життям. Гвен Стейсі з Землі-65 пішла в коледж на Землі-616 і насолоджується своєю анонімністю. На жаль події «Outlawed» зроблять життя Гвен набагато складнішим.

Ця подія зробить Павука-примару однією з найбільш розшукуваних в Америці, після чого за нею відправлять загін поліцейських відомих як CRADLE. На обкладинці коміксу «Ghost Spider #10» зображені принаймні два члени Фантастичної четвірки, які є частиною CRADLE, Жінка-невидимка та Людина-факел.

Фантастическая четверка будет охотиться на Призрака-Паука комикс Ghost Spider 10

До цих пір вважалося, що CRADLE складається зі звичайних людей, що використовують сучасну зброю. Але ця обкладинка показала, що деякі дорослі супергерої погодяться з цілями CRADLE, вважаючи, що супергерої-підлітки не повинні діяти без наставників, і вирішують заарештувати молодих героїв, які з цим не згодні.

25/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *