список всех персонажей Фантастической четверка

Перше і основне, що вам варто знати, учасників Фантастичної четвірки набагато більше ніж чотири.

Всесвіт коміксів Marvel всім зобов’язаний Фантастичній четвірці, а їх важливість неможливо переоцінити. Стен Лі та художник Джек Кірбі створили «Фантастичну четвірку» в 1961 році, і ця різношерста команда супергероїв стала основою майже кожному наступному герою Marvel.

Фантастична четвірка вважається першою сім’єю супергероїв у Всесвіті Марвел, тому що вони дійсно сім’я. Рід Річардс одружився на Сьюзан Шторм у якої був брат Джонні Шторм, а Бен Грімм, також відомий як Істота, вважається дядьком в цьому сімейному осередку.

Фанати Кіновсесвіту Марвел можуть навіть не усвідомлювати, що з моменту створення коміксу п’ять десятиліть тому було принаймні 23 члена Фантастичної четвірки. І ця кількість значно зросте, якщо ми додамо ще й Фонд майбутнього (Future Foundation). Фантастична четвірка – це не просто сім’я, це велика сім’я, яка прийняла до своїх лав друзів, союзників й навіть колишніх ворогів. Однак у більшості випадків вона повертається до перших чотирьох учасників.

Ми вирішили розповісти вам про всіх офіційних членах команди Фантастичної четвірки.

Персонажі Фантастичної четвірки: Фантастична четвірка

Персонажи Фантастической четверки: Фантастическая четверка

Рід Річардс (Містер Фантастик), Сью Шторм (Жінка-невидимка), Джонні Шторм (Людина-факел) та Бен Грімм (Істота) разом заснували Фантастичну четвірку.

У коміксі «Fantastic Four #1» Рід найняв Бена, Джонні та Сью для небезпечної місії в космосі, в якій всі вони зазнали впливу космічних променів, які дали їм надздібності. Переживши зворотну подорож на Землю вони об’єднались в супергеройський команду. Назвавши себе Фантастичної четвіркою, вони стали одночасно дослідниками й мандрівниками, відвідуючи куточки Всесвіту Marvel які ніколи раніше не були населені людьми.

Персонажі Фантастичної четвірки: Кристал

Персонажи Фантастической четверки: Кристалл

Тільки в коміксі «Fantastic Four #81» до команди приєднався новий учасник – Кристалія Амаквелін. Вона була дівчиною Джонні Шторма й здібною героїнею.

Перше зіткнення Кристал з Фантастичною четвіркою сталося, коли Сьюзен Річардс була вагітна й не змогла допомогти команді. Пізніше Кристал офіційно приєдналася до родини, коли Істота керував командою під час відсутності Ріда та Сью.

Персонажі Фантастичної четвірки: Медуза

Персонажи Фантастической четверки: Медуза

Старша сестра Кристал, Медуза, також була в числі перших ворогів Фантастичної четвірки. Медуза була членом королівської сім’ї Надлюдей, але після втрати пам’яті вона була завербована в Жахливу четвірку, суперзлодейскій еквівалент Фантастичної четвірки.

Коли Медуза повернула собі пам’ять, вона стала союзницею команди й навіть офіційно приєдналася до них в «Fantastic Four #132» під час розлучення Ріда та Сьюзан Річардс.

Персонажі Фантастичної четвірки: Люк Кейдж

Персонажи Фантастической четверки: Люк Кейдж

Задовго до того, як Люк Кейдж був відроджений в якості члена Нових Месників, він був найнятий Фантастичною четвіркою у випуску #168, щоб замінити Бена Грімма, який втратив свої сили.

Персонажі Фантастичної четвірки: Нова

Персонажи Фантастической четверки: Нова

Минуло багато часу перш ніж до команди приєднався ще один учасник. Але коли Френкі Рей, здатності якої були як і у Людини-Факела, з’явилася в «Fantastic Four #239», команда всерйоз задумалася про те, щоб змінити назву на Фантастичну п’ятірку.

Однак доля Френкі Рей склалася інакше й вона стала відома як новий Вісник Галактуса. Отримавши Космічну Силу, вона стала називатися Нова та покинула Землю. Це розтрощило Джонні Шторма, так як в той час він зустрічався з Френкі.

Персонажі Фантастичної четвірки: Жінка-Халк

Персонажи Фантастической четверки: Женщина-Халк

З усіх нових учасників Фантастичної четвірки, Жінка-Халк, мабуть, є найпопулярнішим персонажем. Під час подій міні-коміксу «Secret Wars» в 1985 році Бен Грімм вирішив залишитися в Світі Битв (Battleworld), де він міг перетворюватися в людську форму за своїм бажанням. Дженніфер Уолтерс, також відома як Жінка-Халк, зголосилася зайняти його місце в команді.

Офіційно Жінка-Халк дебютувала в Фантастичній четвірці в номері #265, й вона залишилася з ними до номера #300, що зробило її найвідомішим й найтривалішим учасником-замінником.

Персонажі Фантастичної четвірки: Міс Марвел

Персонажи Фантастической четверки: Мисс Марвел

Друга Міс Марвел, Шерон Вентура, ще була людиною, коли приєдналася до команди в «Fantastic Four #306». Це був період, коли вона відчувала романтичні почуття до Істоти, який був зведений в ранг лідера Фантастичної четвірки, коли Рід та Сью взяли відпустку.

Однак ще одне опромінення космічними променями ще більше мутували Істоту, а Міс Марвел перетворили в Жінку-Істоту. Після цього вона вже ніколи не була собою. Через роки Жінка-Істота звернулася до Доктору Думу за ліками … але в кінці кінців він мутував її в ще більш жахливу форму, коли вона відмовилася зрадити команду.

Персонажі Фантастичної четвірки: Нова Фантастична четвірка

Персонажи Фантастической четверки: Новая Фантастическая четверка

Це була зухвала спроба, але на розповідь Уолтера Сімонсона та художника Артура Адамса ніхто не скаржився!

Жінка-Скрулл прийняла вигляд Сьюзан Річардс й захопила всю команду. Потім вона найняла Людину-павука, Росомаху, Халка та Примарного вершника щоб вони виступили в ролі Нової Фантастичної четвірки та помстилися за нібито смерть оригінальної команди.

Сюжетна лінія проходила між коміксами «Fantastic Four #347 – #349», але фанати її до сих пір згадують з любов’ю. Людина-павук пізніше повернувся в команду в якості повноправного члена, коли Джонні Шторм був мертвим.

Персонажі Фантастичної четвірки: Людина-мураха

Персонажи Фантастической четверки: Человек-муравей

Скотт Ленг, кінозірка Marvel Studios, недовго був членом Фантастичної четвірки, починаючи з номера #384. У той час Рід Річардс та Доктор Дум пропали без вісті й вважалися мертвими. Сьюзан Річардс взяла на себе управління командою та найняла Людину-мураху в якості нового технічного радника команди.

Пізніше Людина-мураха замінив лідера команди, коли Фантастична четвірка та їхні діти вирушили в подорож у часі й не повернулися.

Персонажі Фантастичної четвірки: Наморіта

Персонажи Фантастической четверки: Наморита

Немор був поруч з Фантастичною четвіркою в той час, коли Рід вважався мертвим. Але офіційно він так й не приєднався до команди, та, схоже, його більше цікавило романтичне переслідування Сьюзан Річардс, ніж допомога їй в пошуках зниклого чоловіка.

Але двоюрідна сестра Немора, Наморіта, вважається колишнім членом Фантастичної четвірки. У коміксі «Fantastic Four Vol. 3 #43» Наморіта була частиною команди замінивши Людину-Факела, коли Рід, Сьюзан та Бен загубилися в Негативній зоні (Negative Zone).

Персонажі Фантастичної четвірки: Чорна Пантера та Шторм

Персонажи Фантастической четверки: Черная Пантера и Шторм

Незабаром після їх неймовірно розрекламованого весілля під час Протистояння, Чорна Пантера та Шторм були запрошені приєднатися до Фантастичної четвірки у випуску #543, щоб замінити Ріда та Сью, поки вони брали відпустку щоб відновити свій шлюб.

Технічно Чорна Пантера був лідером, але разом з Штормом поруч з ним, це було більше схоже на те, що вони обидва керували командою. Одна з їх найбільш пам’ятних сюжетних ліній в команді пов’язана з тим, що Фантастична четвірка зустрічає Зомбі Marvel з іншого світу.

Персонажі Фантастичної четвірки: Франклін та Валерія Річардс

Персонажи Фантастической четверки: Франклин и Валерия Ричардс

Щоб пояснити складну історію дітей Ріда та Сьюзен, Франкліна та Валерії Річардс, потрібно дуже багато часу. Досить сказати, що вона пов’язана з безліччю альтернативних Всесвітів.

Якщо коротко, Франклін – один з наймогутніших мутантів з нині живих, а Валерія має інтелект, який може змагатися навіть з інтелектом її батька, незважаючи на її юний вік. Під час міні-коміксу «Dark Reign: Fantastic Four» Франклін та Валерія стали єдиними, хто зупинив Нормана Осборна й його агентів М.О.Л.О.Т. від захоплення їхнього будинку та всіх винаходів Ріда.

Персонажі Фантастичної четвірки: Потік

Персонажи Фантастической четверки: Поток

Денніс Сайкс був людиною, який отримав одночасно й надздібності й невиліковний рак, в міні-коміксі «One Month to Live». За обмежену кількість часу до кінця свого життя Сайкс приєднався до Фантастичної четвірки в космічній місії, та був офіційно прийнятий в команду як Потік.

Чарівних ліків від раку Сайкса не існувало, але він зміг отримати максимальну користь зі своєї короткої кар’єри супергероя.

Персонажі Фантастичної четвірки: Доктор Дум

Персонажи Фантастической четверки: Доктор Дум

Звичайно, Доктор Дум один з найлютіших ворогів Фантастичної четвірки. Є деякі суперечки щодо того чи є Доктор Дум членом комнади, тому що він приєднався до Фонду майбутнього (Future Foundation), а не до Фантастичної четвірки. Сталося це в коміксі Джонатана Хікмана «Fantastic Four», в якому Джонні Шторм помер, а команда відмовилася від імені та форми Фантастичної четвірки в його честь.

У той же період Людина-павук повернувся в команду й замінив Джонні Шторма. Дум був там тільки через угоди, яку він уклав з Валерією. В обмін на допомогу у відновленні його пам’яті та інтелекту, Дум пообіцяв допомогти команді перемогти загрозу, що перевершує все, з чим вони стикалися раніше.

Персонажі Фантастичної четвірки: Жінка-Істота

Персонажи Фантастической четверки: Женщина-Существо

Незважаючи на її кодове ім’я супергероя, Дарла Дирінг не мала романтичний зв’язок з істотою. Насправді вона була дівчиною Джонні Шторма та його вибором в останній момент стати членом команди заміни в «Fantastic Four Vol. 4 #2». У той час як Джонні, Рід, Бен, Сью, Валерія та Франклін вирушили в подорож у часі, Дарла, Жінка-Халк, Людина-мураха та Медуза стали новою Фантастичною четвіркою.

Дарла не має власних суперздіюностей, але їй дали один з костюмів Бена Грімма, який він раніше використовував коли позбувся сили. Й як Жінка-Істота, Дарла виявилася на висоті та стала справжньою героїнею.

Персонажі Фантастичної четвірки: Фонд Майбутнього

Персонажи Фантастической четверки: Фонд будущего

Жоден огляд членів Фантастичної четвірки не був би повним без Фонду майбутнього. Хоча ці блискучі й обдаровані діти не входять в основну команду, вони були особисто обрані Рідом Річардсом, щоб вони зібралися разом й допомогли йому створити краще майбутнє для людства.

У Фонд майбутнього (Future Foundation) входять колишній член Могутньої Купки (Power Pack) Алекс Пауер; Людина-Дракон; Бентлі 23 (клон Чарівника); Адольф (син Неможливої людини); кращі друзі-мутанти, Арті та П’явка; Вії та Ву з Ухарь; розвинені молоіди Тонг, Тург, Мік та Кор; Ономе з Ваканди та Луна і Ахура з Надлюдей.

Можливо, в найближчому майбутньому Marvel не буде коміксів про Фантастичну четвірку, але коли-небудь вони повернуться. Виходячи з останнього коміксу, Істота приєднався до Вартових Галактики, а Людина-Факел зустрічається з Медузою.

29/09/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *