когда йонду удонта вернется в марвел

Джеймс Ганн розповів, що Йонду Удонта поки не планують повертати в КВМ. Він може там з’явитися тільки під час спогадів героїв в «Вартових Галактики 3», або в приквелі фільму, якщо його будуть знімати.

Лідер Спустошувачів і ворог Вартових, Йонду, вперше з’явився на екранах завдяки другу Ганна, Майклу Рукеру, в перших «Вартових Галактики» в 2014 році. Три роки по тому він повернувся в продовженні фільму, перетворившись в більш складного антигероя, а потім пожертвував своїм життям, щоб врятувати свого прийомного сина Пітера Джейсона Квілла (Зоряного Лорда).

З тих пір Ганн твердо переконаний, що смерть Йонду незворотна, і вважає, що це «дуже важливий момент, який не можна змінити». Звичайно, ця заява не завадила фанатам знову і знову питати його, чи зможемо ми коли небудь побачити Йонду в КВМ. На що отримали відповідь, що він точно не буде першим персонажем франшизи, який помре і повернеться. Але ми пам’ятаємо, що в кінці перших Вартових Галактики Грут пожертвував своїм життям і повернувся в ролі Малюка Грута, але Ганн стверджує, що це не воскресіння, а Малюк Грут є сином Грута, який загинув безповоротно.

Відповідаючи на запитання шанувальника у Твіттері, який запитав, чи є спосіб повернути Йонду назад, Ганн сказав: «Якщо ми не говоримо про якийсь приквел або спогад, я вважаю що немає, інакше це зробить жертву Йонду марною». Іншими словами, якщо персонаж з’явиться в «Вартових Галактики 3» або в будь-якому іншому майбутньому фільмі КВМ, він буде тільки в якості спогада або під час сцен про минуле КВМ.

почему йонду удонта не вернется в марвел

Ми вважаємо, що Ганн абсолютно правий у своїх відповідях. Він дав можливість персонажу Рукера повністю реалізувати себе в двох фільмах Вартових, перш ніж довести його історію до кінця. Смерть Йонду була дуже важлива для еволюції Зоряного Лорда як персонажа, тому її зміна могло б тільки нашкодити емоційній цілісності картини.

Але не поспішайте засмучуватися. Майкл Рукер буде озвучувати Йонду Удонта в анімаційному серіалі «Що, якщо …» на Disney +, в якому нам розкажуть про те, що могло б статися, якби ключові моменти в історії КВМ розв’язалися інакше. Також ще немає остаточної версії сценарію «Вартових Галактики 3», так що ми цілком зможемо побачити Йонду в одній зі сцен спогадів, як нам про це розповів сам Джеймс Ганн.

07/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *