появится ли Леди Локи в сериале Локи

Перший трейлер серіалу на Disney + «Локі» в рамках Кінематографічного Всесвіту Марвел схвилював шанувальників потенційною появою Чорної вдови, але не варто забувати, що є ще одна жінка яка може з’явиться в серіалі, а саме Леді Локі.

Популярний антагоніст коміксів, якого грає Том Хіддлстон, вперше був представлений в Кінематографічному Всесвіті Marvel у фільмі «Тор» 2011 року. Головний герой фільму, Бог пустощів та обману, з’являвся в багатьох фільмах франшизи. Локі пройшов шлях від лиходія і антигероя до справжнього героя, який пожертвував собою заради порятунку інших. На перший погляд здавалося, що його історія закінчилася після вбивства Таносом. Однак, з огляду на неймовірну здатність Локі уникати своєї смерті, фанати висунули кілька теорій про те, як він міг вижити.

Хоча жодна з теорій не підтвердилися, фанати, проте, виконали своє бажання спостерігати за подальшими подорожами Локі після «Месники: Завершення». Після невдалої місії під час крадіжки Каменів Нескінченності, версія Локі 2012 роки змогла втекти з Тессерактом та створила абсолютно нову тимчасову шкалу. Пізніше було доведено, що ця пригода буде досліджена в сольному серіалі на Disney +.

Крім того, фанатів дражнили тим, що Локі буде безпосередньо втручатися в людську історію. Відбудеться це, ймовірно, після отримання деяких технологій від УЧВ (Управління Часовими Відхиленнями). Таким чином можна було створити зовсім інше майбутнє після Месників, ніж в більш пізніх фільмах, без порушення основного Всесвіту. Результатом цього може бути те, що різні версії відомих героїв несподівано з’являться в серіалі. З випуском першого офіційного трейлера «Локі» фанати побачили загадкову жіночу фігуру, яка може бути як Чорною Вдовою, так й Леді Локі.

Возможное появление Черной Вдовы

На позначці 2:03 можна було побачити на планеті, підозріло схожій на Вормір, жіночу фігуру. Дім Каменя Душі, саме тут Наташа Романова в кінцевому підсумку віддала своє життя. Ще одним підтвердженням того, що це була Чорна Вдова, було те, що одяг й зачіска були напрочуд схожі на ті, які вона носила в «Месники: Завершення». Зміна цієї конкретної часової шкали могла означати, що вона не була тією, хто принесла себе жертву, або вона вижила якимось іншим чином.

Однак, яким би цікавим або захоплюючим це не було, це майже напевно не так. Замість цього загальний образ фактично відповідає тому, що було видно на фотографіях зі знімального майданчика, а саме Леді Локі, нового й не менш захоплюючого доповнення до Кінематографічного Всесвіту Marvel.

У коміксах Леді Локі в основному представляє собою вигляд прийнятий Богом пустощів в одній з його авантюр. І поява Леді Локі в серіалі більш ніж виправдана. У трейлері говорилося, що Локі буде уособлювати загадкову фігуру Д.Б. Купера, а також кілька інших. Таким чином, він може виявитися в скрутному становищі, й йому буде потрібно прийняти іншу форму щоб уникнути або продовжити свої пригоди. А з огляду на характер його подорожей у часі, цілком можливо, що він перетнеться з минулою або майбутньою версією самого себе, яка прийняла цей вигляд. До того ж, вже підтверждено, що Леді Локі зіграє британська актриса Софі Ді Мартіно.

17/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *