капитан марвел и дэдпул любовники

Ніяка куля, клинок або бомба не можуть поранити Дедпула і перешкодити йому зцілитися за лічені хвилини, але він не зміг встояти перед стрілою Купідона. І в уявному майбутньому Уейда Уїлсона він називає Капітана Марвела своєю коханкою … а Месників – його новою сім’єю.

Цей романтичний уявний сценарій підтвердився завдяки недавно випущеному «Deadpool: The End», випуску з однієї історії, покликаної розповісти «останню історію» Уейда Уїлсона. Дедпул – всього лише один з кількох супергероїв Marvel, які пройшли через «The End», що дозволяє читачам уявити, як виглядає «ідеальний фінал» для супергероїв, які живуть в різних часових рамках і з різними космічними долями. Для Майлза Моралеса це шанс віддати своє життя, щоб врятувати Бруклін. Для симбіота Венома це успішне єднання з Едді Броком. Але для роздробленою особистості Дедпула, його «The End» набагато складніший ніж у інших.

Насамперед, Джо Келлі і Майк Хоторн, автори коміксу, придумали дійсно жахливу смерть для Дедпула, об’єднавши його з дочкою Еллі до того, як його, нарешті, вб’ють по-справжньому. Але, з огляду на його владу над самою реальністю, Дедпул (через своїх авторів) вирішує, що його найкраща доля … це надати йому можливість вибору.

капитан марвел и дэдпул

Після розповіді читачам, як він перетворив всесвіт Marvel в справжній кошмар, коли він став Бетменом, який сміється і веде себе як Джокер, Уейд вирішує прийняти своєрідне «заспокійливе», що його читачі, безсумнівно, оцінять. Ту, з якою він займався любов’ю, після чого перевдягався в її костюм. Та, яка наполягає на тому, що якщо він хоче продовжувати спостерігати за її задом по-дружньому, а не перетворювати їх роман в битву до смерті, то зобов’язаний бути на стороні героїв. І бути не просто героєм, а справжнім Месником.

У той час як Месники облітають Уейда і пентхаус його нової дівчини, коханці одягаються в свою уніформу, щоб наздогнати їх. У читачів є тільки коротка мить, щоб замислитися, чому Дедпул відчуває себе в безпеці вистрибуючи з вікна в сотнях метрів над Нью-Йорком, перш ніж його кохана підхопить його і дозволить вимовити культову фразу команди. Або, принаймні, його власну версію.

комикс Deadpool: The End

Останній кадр цього, можливого, «щасливого кінця» для Дедпула і Капітана Марвел підтверджує, що Уейд і Керол – коханці в уявному сценарії. І, чесно кажучи, важко сказати, в який з уявних кінців історій про Дедпула важче повірити. Цьому Уейду вдасться прорватися через суворість Керол, щоб знайти справжнє кохання. Або інший він стане повноправним членом Месників?

Читачі можуть дізнатися цей і будь-який інший можливий кінець Уейда Уїлсона в новому коміксі «Deadpool: The End».

03/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *