дата выхода Капитан Марвел 2

Marvel Studios і Disney офіційно підтвердили дату виходу «Капітан Марвел 2». Продовження фільму з Брі Ларсон в головній ролі відбудеться влітку 2022 року.

Через 11 років, Кінематографічний Всесвіт Марвел нарешті поповнився першим жіночим сольним фільмом на початку минулого року. Фільм «Капітан Марвел» переніс КВМ в 1995 рік, щоб розповісти про походження Керол Денверс, вона ж Капітан Марвел (Брі Ларсон). Фільм зібрав понад 1,1 мільярда доларів касових зборів по всьому світу.

Незабаром після цього капітан Марвел повернулася в КВМ, так як лише кілька тижнів по тому вона зіграла другорядну роль в «Месники: Завершення». Керол вагомо вплинула на сюжет фільму, під час своїх сцен, але її екранний час став набагато меншим, ніж очікували фанати. Тому всі вони з нетерпінням чекають нового фільму про неї. Директор Marvel Studios, Кевін Фейдж, підтвердив в Сан-Дієго на Comic-Con 2019, що вони працюють над «Капітан Марвел 2», але ніяких інших подробиць в той час фанати не почули.

З тих пір фанати задавалися питанням, коли їм чекати наступну пригоду Капітана Марвел. Незабаром Disney оголосили про нові дати релізу до 2023 року, і не знадобилося багато часу щоб зрозуміти, що «Капітан Марвел 2» стане одним з цих релізів. Після довгого затишшя, студія нарешті зробила офіційне звернення і призначила датою виходу «Капітан Марвел 2» 8 липня 2022 року.

когда выйдет Капитан Марвел 2

Ця дата була змінена, коли Marvel Studios оголосили про радикальну зміну у виході всіх фільмів 4 Фази КВМ. Після затримки «Чорної Вдови» через коронавірус, студія дала майже кожному фільму 4 Фази нову дату випуску. Це означає, що шанувальникам КВМ доведеться ще довше чекати початку Фази 4, але Marvel вирішили не засмучувати фанатів ще більше і додали в цей список дату виходу «Капітан Марвел 2». Студія повідомила, що датою виходу «Капітан Марвел 2» стане 8 липня 2022 року.

Тепер, коли дата релізу «Капітан Марвел 2» підтверджена, ми сподіваємося, що незабаром з’явиться більше інформації про сиквел. Поки відомо лише те, що сюжет сиквела відбуватиметься в наші дні, що дозволить фільму розвинути історію Керол Данверс разом з іншою частиною КВМ, а також, можливо, заповнити деякі прогалини.

03/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *