Кевин Файги будет держать окончание 4 Фазы Марвел в секрете

Президент Marvel Studios Кевін Файгі не розкаже коли закінчиться 4 Фаза Кінематографічного Всесвіту Marvel, навіть після внесення декількох змін в список проектів.

Незабаром після завершення 3 Фази й десятирічної історії, відомої тепер як Сага Нескінченності, Marvel Studios офіційно оголосили, що буде далі. Перша хвиля фільмів та телешоу була оголошена на San Diego Comic-Con 2019, де були анонсовані фільми від «Чорної вдови» до «Блейда», а також серіали Disney +, такі як «ВандаВіжн» та «Соколине Око».

Коли були зроблені ці оголошення, Файгі сказав в послідувавших за цим інтерв’ю, що це була вся 4 Фаза. Він навіть підтвердив, що ця Фаза триватиме всього два роки. У той час це стосувалося контенту до кінця 2021 року з «Тор: Кохання та грім». Однак лише кілька місяців по тому Marvel анонсували ще більше серіалів, мало не втратила Людини-павука, змінили вихід всіх фільмів через пандемію коронавіруса, а потім анонсувала ще одну партію фільмів та серіалів. В даний час доведено, що в розробці знаходяться 25 проектів Marvel Studios, так коли ж саме завершиться 4 Фаза?

Кевін Файгі недавно взяв участь у віртуальній прес-конференції для «ВандаВіжн», в ході якої він відповідав на питання з різних джерел про перший серіал для Disney + й про майбутне КВМ. Під час прес-конференції видавництво Murphy’s Multiverse запитали Файгі, чи може він прояснити, коли закінчується 4 Фаза. Замість того щоб ухилитися від відповіді на поставлене запитання, Файгі у відповідь просто сказав «Ні».

Когда начнется и когда закончится 4 Фаза Марвел

Відмова Файгі пролити більше світла на те, коли закінчиться 4 Фаза, потенційно може здатися спробою приховати те, що він й сам ще не знає цього. Через все, що сталося з моменту первинного анонса, ясно, що, як би зараз не виглядала 4 Фаза, вона відрізняється від того, що Marvel анонсувала в 2019 році. Спочатку анонсовані п’ять фільмів, як й раніше будуть одними з перших, але порядок змінився, й «Людина-павук 3» вийде перед деякими з них. Тим часом, «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» вийде перед «Вічними».

За останні півтора року компанія Marvel показала себе досить гнучкою у всьому, що стосувалося 4 Фази, й немає ніякої гарантії, що більше змін не буде. Тому не дивно, що Файгі вважав за краще не уточнювати коли закінчується 4 Фаза й починається 5 Фаза Марвел. Є навіть деякі фанати, які думають, що Marvel йде від структури Фаз й що справжньої 4 Фази в кінці кінців не буде.

Можливо, в кінцевому підсумку не має значення коли закінчиться 4 Фаза, але на даний момент немає ніяких пояснень щодо того в якому великому фільмі це станеться. Замість цього Marvel Studios працює над перетворенням кількох своїх майбутніх проектів в події рівня «Месників».

11/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *