Кевин Файги созвал совещание по созданию правил Мультивселенной Марвел

Кевін Файгі повідомив, що група людей з Marvel Studios недавно зустрілася і обговорили правила роботи Мультивсесвіту в Кінематографічному Всесвіті Марвел.

Мультивсесвіт вперше був згаданий в КВМ в першому «Доктор Стрендж» і використовувався як неправильний напрямок в «Людина-павук: Далеко від дому». Правильне введення глядачів в Мультивсесвіт Марвел було розпочато в заключному епізоді 1 сезону «Локі», оскільки священна часова шкала розірвалася на безліч різних гілок.

Майбутнє КВМ, схоже, багато в чому залежить від концепції Мультивсесвіту. Наступний серіал на Disney + буде «Що, якщо …?» в якому будуть досліджені різні версії класичних історій Марвел, причому візуальні ефекти в мультсеріалі будуть такими ж, як і часова шкала в кінці «Локі». Через кілька місяців в кінотеатрах вийде фільм «Людина-павук: Немає шляху додому», в якому Пітер Паркер буде битися з версіями Доктора Окставіуса і Електро з попередніх втілень фільму «Людина-павук». Наступним фільмом після «Людина-павук: немає шляху додому» стане «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля», в якому будуть представлені Багряная Відьма і новий герой Америка Чавес, яка може подорожувати між різними Всесвітами.

Как будет развиваться Мультивселенная Марвел

З урахуванням того, що всі ці різні історії тісно взаємопов’язані, а Мультивсесвіт відкриває для КВМ цілу нову область, це може виявитися складним завданням. Згідно The Direct, в інтерв’ю подкасту D23 Inside Disney Кевін Файгі недавно підтвердив, що він і Marvel Studios провели зустріч щоб обговорити різні правила роботи Мультивсесвіту в Кінематографічному Всесвіту Марвел.

Мультивсесвіт набирає обертів. Там є багато взаємозв’язків, які люди вже почали бачити і розбиратися в них, і сьогодні вранці у мене була зустріч з усією великою командою Marvel Studios, яка розбиралася в Мультивсесвіті і правилах Мультивсесвіту, а також в тому, як правдоподібніше передати всі зміни, які оточують Мультивсесвіт.

Можна з упевненістю припустити, що різні сценаристи проектів, в тому числі А.С. Бредлі («Що, якщо …?»), Майкл Уолдрон («Локі», «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля»), Джефф Ловенесс («Людина-мураха і Оса: Квантоманія»), Кріс МакКенна і Ерік Соммерс ( «Людина-павук: Немає шляху додому») були присутні при обговоренні. Крім Бредлі, різні сценаристи проектів Мультивсесвіту також підтримують зв’язок між собою, оскільки всі вони працювали над проектами.

Мультивсесвіт стане основним фактором просування багатьох проектів заснованих на супергероях. Sony Pictures першими вийшли на великий екран з «Людина-павук: Через всесвіти» і сиквелом, який вийде в кінотеатрах в 2022 році. Мультивсесвіт давно є частиною міфології DC Comics і всесвіту телесеріалу «Стріла», а майбутній фільм «Флеш» об’єднає різних героїв DC зі всього Мультивсесвіту. DC розглядає кожен фільм як окрему частину, в той час як Marvel більш практично описують як все буде працювати в різних фільмах. Після закінчення Саги Нескінченності, схоже, Файгі збирає воєдино наступну главу Кіновсесвіту Марвел, в якій братиме участь Мультивсесвіт, яка матиме серйозні розгалуження в різних фільмах і серіалах Marvel Studios.

16/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *